lekarz Dariusz Matosek

Kardiolog

3,9
3,9

pół godziny gadania o niczym. EKG, ECHO- dodatkowo płatne. Holter - próbował mnie namówić, ale zrezygnowałem. Wnioski po wizycie? Żadne. Szkoda czasu i pieniędzy

pół godziny gadania o niczym. EKG, ECHO- dodatkowo płatne.

Wizyta u dr trwała prawie godzinę. Ale przez ten czas nie dowiedziałam się niczego konkretnego, natomiast pan doktor omijał temat mojej choroby opowiadając hity ze swojego życia. Jeśli chodzi o wykonanie badania echo serca - totalna porażka. Lekarz wykonał echo w niecałe 5 minut (w szpitalu na skierowanie takie badanie trwało pół godziny). Nie zauważył wady w sercu którą mam od urodzenia i nawet nie dokonał podstawowych pomiarów. Jednym słowem strata czasu i pieniędzy. A jeśli chodzi o koszt usługi to telefonicznie pani informuje że wizyta kosztuje 100 zł a na miejscu okazuję się że niestety za wizytę trzeba zapłacić 150 zł. Nie polecam tego lekarza.

wspanialy profesjonalny lekarz z ludzka twarza,szanujacy pacjeta

wspanialy profesjonalny lekarz z ludzka twarza,szanujacy pacjeta

Uważam po swoim przypadku, że jest to lekarz z powołania, bo po wysłuchaniu moich problemów nie poprzestał na badaniu tylko serca dzięki Niemu dowiedziałam się o innych większych problemach i zaczęłam je leczyć, dzięki niemu poprawił się komfort mojego zycia i dzięki Niemu choroba całkowicie niezwiązana z problemami sercowymi została w ogóle zauważona.

Wizyta przed moim wyjazdem do Azji bardzo mi pomogła. Sprawnie, precyzyjnie i bez zatrzeżeń. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Wspanialy specjalista, najlepszy sprzet. Naprawde polecam.

Wspanialy specjalista, najlepszy sprzet. Naprawde polecam.

Lekarz warty polecenia. Kompetentny. Koszt 100 zł to w sumie mało za kompleksowe badania. USG, ECHO, EKG. Unika się długich kolejek w przychodniach i zaoszczędza czas.

Jestem bardzo zdowolony, że trafiłem do tego Lekarza. Podchodzi do pacjeta szerzej niż mówi o tym jego specjalizacja. Pełny profesjonalizm.

Bez przesady z tymi ocenami na 5. Ciekawe kto je wystawia ?! Znajomi królika ?! Tylko wyduki z badań z drogiego sprzętu (jak sam lekarz zaznacza )i zero informacji co do dalszego leczenia jak i odpowiedzi na pytania !!! Takie wydruki można mieć z normmalnej służby zdrowia i to wzbogacone dokładnym opisem. Szkoda czasu i pieniędzy. Resztę sami się przekonacie i to na swój koszt.

Lekarz Człowiek. Rewelacja. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ma bardzo dobry sprzęt. Zdecydowanie polecam