lek. med. Dariusz Mikołajczyklek. med. Dariusz Mikołajczyk - zdjęcie profilowe

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Slaby specjalista przyszlam do doktora z niby kaszakiem... Pan doktor zaczal mi wyciskac rzekomego kaszaka i w konsekwencji mialam cala twarz napuchnieta. Dodatkowo zalecil oklady rozgrzewajace z masci ihtiolowej. Nadmienie ze za 4 dni mialam miec slub. Po konsultacji z prawdziwym specjalista powinnam miec to usuniete za pomoca saczka i nie byloby sladu.

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.

Super dermatolog, bardzo zyczliwy i pomocny. Na wszystko ma szybkie i SKUTECZNE sposoby. Nie leczy w nieskonczonosc tak jak niektorzy, tylko od razu stawia diagnoze i przepisuje leki, ktore dzialaja, a to wbrew pozorom jest dzisiaj rzadkosc. Polecam.

Kompetentny i skuteczny lekarz. Polecony przez inną osobę, którą również wyleczył. Jeśli chodzi o mnie był to trzeci dermatolog, do którego trafiłam z trądzikiem różowatym.