Dermatolog Estetyczny Łódź

Dermatolog estetyczny Łódź dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zaleconego przez Panią dr Falczewską. Jestem w połowie leczenia a zaobserwowałem tak gigantyczną poprawę w wyglądzie skóry, że postanowiłem podzielić się swą radością z innymi i podziękować Pani Doktor. Gorąco polecam.

Dermatolog estetyczny Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Kompetentny i skuteczny lekarz. Polecony przez inną osobę, którą również wyleczył. Jeśli chodzi o mnie był to trzeci dermatolog, do którego trafiłam z trądzikiem różowatym.

Poradnia Żywieniowa
Al. Kościuszki 1
90-418 Łódź

Kompetentna. Po konsultacji telefonicznej zleciła zrobienie badan, wiec pierwsza wizyta byla poswiecona postawieniu diagnozy.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)

Opinia dodana przez: Urszula

dr Bartosz Pawlikowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Jestem zadowolona z leczenia jakie zastosował Pan Pawlikowski. Mój problem to były wypadające włosy. Bardzo długo mnie wypytywał o wszelkie szczegóły, które mogłyby mieć wpływa na moje schorzenie. Nie zawsze brał pieniążki za wizytę, gdyż uważał że jeszcze nie wystarczająco mi pomógł, żebym przy każdej wizycie musiała płacić. To się wręcz nie zdarza u lekarzy. Jak czegoś nie był pewny, konsultował to z innymi lekarzami i wtedy podejmował odpowiednie leczenie. Mnie pomógł, leczenie jest dosyć kosztowne (mezoterapia głowy), ale to schorzenie tak ma. Polecam.

nieprawdziwa

Łódź

Profesor bardzo kompetentny leczę sie u niego od 5 lat, nigdy nie zostałam źle potraktowana. Dawki które przepisuje sprawdza, wszystko jest profesjonalnie. W 100% lekarz godny polecenia.

lekarz Dariusz Czubiński

Piotrkowska 48 (Dermed)