lek. med. Dariusz Paczkowski

Neurochirurg

Jako kolejny zadowolony pacjent z pod ręki Doktora Paczkowskiego chcę serdecznie podziękować .Myślałem ,ze Szpital w Leśnej Górze to żart ale oddział neurochirurgii w Szpitalu Wojskowym to odzwierciedlenie filmowego szpitala .Personel bardzo życzliwy i pomocny a Pan Dr Paczkowski to anioł dla ,którego pacjent to nie kolejny przypadek ale również człowiek ,który potrzebuje fachowej opieki pełnej wiedzy na temat schorzenia ,rozładowania stresu przed operacją i po prostu człowieczeństwa .Dr Paczkowski to pasjonat i niezwykle ciepły człowiek ,nie dający odczuć dystansu .

Na wizytę u pana doktora czekałam pół roku, przyjechałam z drugiego końca Polski i tylko po to, żeby raczył łaskawie mnie przyjąć, zamiast w przychodni to w małym pokoiku na oddziale szpitalnym, gdzie przebywały jeszcze dwie osoby i panował ruch jak na dworcu. Jestem po trzech operacjach kręgosłupa i niestety nadal utrzymyją się silne dolegliwości bólowe, szukam więc pomocy u różnych specjalistów, sporo słyszałam o klinice w Bydgoszczy i bardzo liczyłam na pomoc. Niestety zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo, usłyszałam, że powinnam się rehabilitować i leczyć u neurologa, wizyta trwała pięć minut. Dolegliwości są coraz silniejsze, neurolog leczy mnie tylko prochami przeciwbólowymi, no cóż trzeba pomocy szukać gdzieś indziej. A tak na marginesie, to jakiś żart, że lekarze pracują jednocześnie na kilku etatach. Podczas dyżuru w szpitalu przyjmują pacjentów z poradni karząc czekać im godzinami pod drzwiami, gdyż w tym czasie pan doktor operuje.Nic dziwnego, że potem jest zmęczony, naburmuszony i nie ma czasu dla pacjentów.

Doktor z powołania, fanatyk tego co robi a co jest jednocześnie Jego pasją. Bezinteresowny i kompetentny. Jego sprawne dłonie dają nie tylko zdrowie ale też i życie. Właściwy CZŁOWIEK w świetnym ZESPOLE kierowanym przez profesora Marka Harata.I niech wszyscy ICH nam zazdroszczą.

operacje przezyłem a byla bardzo powazna zdecydowanie polecam!!!!

operacje przezyłem a byla bardzo powazna zdecydowanie polecam!!!!

jest jednym z najlepszych w swym ukochanym fachu

jest jednym z najlepszych w swym ukochanym fachu

Pierwszy raz trafiłem do Dr. Dariusza Paczkowskiego w październiku 2011 roku z chorobą kregosłupa. Po wykonaniu badań w styczniu 2012roku zostałem zoperowany. Do dnia dzisiejszego czuję się bardzo dobrze.Cenię tego człowieka nie tylko za profesjonalizm w wykonywanym zawodzie,ale przede wszystkim za bardzo dobry kontakt z pacjętem. Lekarz godny polecenia.DZIĘKUJĘ!!!!

Operował mnie w 2011, jestem pod wrażeniem. To profesjonalista pod każdym względem,bardzo ciepły, wrażliwy,skromny i szczery .Pierwszy raz w życiu lekarz , który mnie operował miał dla mnie czas( jestem po kilku operacjach kręgosłupa!! ). Nie było dnia aby nie interesował się osobiście "swoimi" pacjentami. Polecam pana doktora jako wysokiej klasy specjalistę,dla którego pacjent to nie tylko"przypadek" ale człowiek.

Dr. Paczkowski jest dobrym lekarzem i fantastycznym człowiekiem. Jest to nie tylko moja subiektywna ocena ale i pacjentów z którymi miałam styczność. Leczy mnie i mojego syna dlatego oceniam Go z pnt. widzenia pacjenta i rodziny.Chory i rodzina chorego ma przy Nim poczucie bezpieczeństwa.Polecam

jest ok przyjął mnie na odział bez gadania wtedy był młodym lekarzem zrobił co trzeba dziś mam problem z dyskiem chyba go odwiedzę

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA JEST BARDZO DOBRY PO PROSTU NIE SAMOWITY CZŁOWIEK DZIEKUJEMY MU ZA URATOWANIE ZYCIA NASZEJ MAMIE. BRAKUJE TAKICH SKROMNYCH MIŁYCH I WSPANIAŁYCH LUDZI NA ZIEMI. DOKTOR PACZKOWSKI JEST PO PROSTU NAJLEPSZY