dr n. med. Dariusz Polaczkiewicz

Laryngolog

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej. Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 . Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej.
Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc mojej mamie (86 lat). Troskliwy, cierpliwy i polecam każdemu potrzebującemu pacjentowi. Takiemu lekarzowi bez obaw można zaufać. Panie doktorze Dziękuję!!!!!!

Brak rozpoznania choroby , to że jest miły nie znaczy że dobrze leczy ,lekarz ma gabinet w Nysie ,a umawia na wizyty do Opola . Przed zabiegiem specjalnie umawia na wizyte ,aby mieć klienta . Dobry lekarz pracuje w swoim mieście ,a nie dojeżdza 65 km codziennie . Być może jest to powołanie do pieniędzy !! pozdrawiam pacjent

Panie doktorze bardzo dziękuję za przeprowadzenie operacyjne usunięcie migdałka gardłoowego u mojej córki Wiktorii. Dzięki Panu moja córka nawet nie wie że miała coś usuwane. Jest szczęśliwa i przedewszystkim może spać spokojnie. Byłam oczarowana opieką i zaangażowaniem personelu. Pierwszy raz spotkałam sie z tak miłą obsługą. Naprawdę gratuluję i kłaniam się nisko!!!

Profesjonalista, bardzo cierpiwy, tłumaczy chorbę. Nie bierze się od razu do leczenia tylko najpierw diagnozuje. Jedyny który leczy chrapanie. Polecam już nie chrapię!!!!

Lekarz godny polecenia w każdym calu, kompetentny, godny zaufania do tego otwarty na pacjenta i uprzejmy. Dociekliwy w trudnej diagnozie, a wiem z doświadczenia że takich lekarzy-laryngologów mało na naszym rynku medycznym bo większość laryngologów to niedouczeni ignoranci.

Chodziłam z dzieckiem wiele razy do laryngologa mówiąc o problemie u mojego dziecka,pani doktor twierdziła, że dziecko jest zdrowe, dopiero ten lekarz na 2-giej wizycie zdiagnozował chorobę- jesteśmy w trakcie jej leczenia. Lekarz jest kompetentny, uprzejmy, godny polecenia!

Wspaniały człowiek, wyczerpująco wyjaśnia problem chorobowy i właściwie diagnozuje chorobę doprowadzając do jej całkowitego wyleczenia. Polecam

Rewelacyjny lekarz, polecam każdemu! cierpliwy i wyrozumiały, a do tego sympatyczny

Wspaniały lekarz tylko polecić, kompetencja i fachowość na pierwszym miejscu. Pomógł mi bardzo. Gorąco polecam - P. Wiora

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Opole"?

Tatarkiewicza 1
45-832 Opole

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole