Dariusz Ratajczak

Urolog, Urolog dziecięcy

Więc tak. Historia jest długa a dla mnie badał bolesna. Ten lekarz zniszczył mi życie w wieku pięciu lat. Trafiłam na izbę przyjęć z zapaleniem wyrostka robaczkowego. praktycznie obrazu trafiłam stół operacyjny pod ręce pana ''doktora" który wyciął mi nie tylko wyrostek ale też jajnik Nigdy nie przyznał się że popełnił błąd. Wyciął mi zdrowy jajnik. Teraz po latach mam problemy z moim drugim jajnikiem z powodu których będzie musiał być usunięty. Może gdybym wtedy trafiła na innego lekarza, za kilka lat po moim domu biegały by rozesmiane maluchy. A tak moja przyszłość wygląda zupełnie inaczej. Przykro mi że całą sprawę poznałam po tylu latach że nie mogę nawet przeprowadzić procesu temu człowiekowi.

Polecam serdecznie. Mój syn uwielbia tego lekarza nie boji się go ma dobre podejście do dzieci. Od kiedy do niego chodzimy nie mamy zakarzeń dtóg moczowych i wykonuje nam wszystkie badania.

to ja alan hek panie doktorze jest pan bardzo fajny:)

to ja alan hek panie doktorze jest pan bardzo fajny:)

Bardzo sympatyczny lekarz. Ma podejście do dzieci i widać, że przejmuje się ich losem.