lekarz Dariusz Ryzwanowicz

Bardzo miły , empatyczny Pan Doktor. Nie lekceważy pacjenta , można o wszystko dopytać i cierpliwie tłumaczy. Bardzo polecam.

Tata nie spał 4 noce z powodu bólu łokcia cierpiał okrutnie po wielkich bojach dostania się do lekarza pierwszego kontaktu dostał skierowanie do ortopedy z dopiskiem pilne!!! Pojechali do pana doktora Gajownika Mama była w szoku , ponieważ z taką ignorancją i brakiem jakiegokolwiek zainteresowania i zrozumienia cierpienia człowieka w życiu się nie spotkała!!! Pan doktor odburknął jedynie że nie ma możliwości bez rejestracji aby choć spojrzał na pacjenta mimo wielkiej desperacji i próśb nawet nie wykazał zainteresowania cierpiącym z bólu tatusiem i odpowiedział a z pretensjami to na górę do dyrektora lub nfz !!! ( CZy to jest zgodne z etyką lekarską ???) Po czym pojechali do drugiej przychodni Arthmed i tam bez problemu Pan doktor Dariusz Ryzwanowicz przyjął tatę zbadał przepisał odpowiednie leki trwało to 10 minut tym samym przywrócił tacie chęć do życia wytłumaczył wszystko przesympatycznie i profesjonalnie zajął się pacjentem Panie z rejestracji cudowne miłe wyrozumiałe i pomocne To jakby ostawić anioła i diabła obok siebie ( refleksja mojej mamy ) Niestety są lekarze i "lekarze" Pan Dariusz należy do pierwszej ligi lekarz z prawdziwego zdarzenia wspaniały lekarz , który jest "ludzki" cała przychodnia wspaniała kadra polecam wszystkim !!! Z wdzięcznością za ofiarowaną pomoc dla tatusia kochająca córka Marta :)ps. dodawajcie swoje opinie na temat lekarzy pomoże nam to trafić do tych właściwych !!!!