Lekarze Olsztyn

Olsztyn Pediatra lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

wizyta już od 100
Świetne podejście do dziecka, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, pełna kultura, duża wiedza-polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena
Olsztyn Psycholog dziecięcy mgr Piotr Chaciński

mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
10-283 Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
Olsztyn Chirurg ogólny lek. med. Michał Puliński

lek. med. Michał Puliński

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

10-699 Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: jan
Olsztyn Pediatra lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

Pediatra

10-699 Olsztyn

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Michał
Olsztyn Stomatolog lek. stom. Edyta Pulińska

lek. stom. Edyta Pulińska

10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

Dajtki, Olsztyn

Pierwsza wizyta 200, kolejne 180, po operacji 0 koszów. Operacja prywatnie 5000zl (ból w kieszeni). Od dzieciństwa sprzywiona przegroda nosowa. W wieku ok 20 lat operacja w klinice akademickiej we Wrocławiu zakończona kompletną klapą i bezpowrotnym zniszczeniem śluzówki nosa. Przyzwyczaiłem się do trudnego życia z upośledzonym oddechem ale był to błąd, zaczęły się poważne problemy z bezdechami nocnymi i bólami w klatce piersiowej, o innych zagrożeniach. Wizyty w przychodniach rejonowych ...

lekarz Adam Mic

Seksuolog, Psychiatra

Adam Mic Psychiatra i Seksulog
Partyzantów 1/2, 10-522 Olsztyn
10-900 Olsztyn

Klinika godna polecenia, byłem zaskoczony drogim i profesjonalnym sprzętem. Od razu czuc, że trafiło się w dobre miejsce, bo na Wojska Polskiego, nie działały telefony a tu od razu można było zadzwonic na telefon komórkowy, do doktora i uzyskac poradę. Na NFZ nie ma takiego komfortu. Bo dr jest oddany pacjentowi. A tu w klinice jest elegancki wystrój i jeszcze można poczytac świeżą gazetkę w poczekalni. I to wszystko w ...
Opinia dodana przez: Darek i Ania

lekarz Maciej Eliszewski

Ginekolog położnik, USG

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Dajtki, Olsztyn

Nigdy się nie spieszy.
Odpowiada na wszystkie pytania.
Bardzo szeroka wiedza

Neurochirurg

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105
Dajtki, Olsztyn

Bardzo cierpliwy, uprzejmy, troskliwy, nie buduje dystansu między pacjentem. Podczas wizyt dało się odczuć komfort zaopiekowania, tak jakby znało się Pana doktora od lat.
Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Monika Barczewska

Neurochirurg

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Lekarz kompetentny bo przecież jest neurochirurgiem od lat.

Na ty m koniec wiem ze UDAŁO się jej pomoć kilku osobą, dzieki bogu mogę cięszyć się teraz lepszym stanem.

Ja mam tylko nadzieję ze będzie jej dane cierpieć tak bardzo jak muszą cierpieć względnie zdrowi sportowcy którzy zostali do niej skierowani. Mała przepuklina, szybki zabieg....pacjent najpierw musi przeżyć spotkanie z gigantycznym bółem potem z nagłą zmianą postawy miłej lekarki, ...