lekarz Dariusz Śliwiński

2,6
2,2

Nie polecam . Odmówił udzielenia pomocy stwierdzając że uraz jest przechodzony wogole nie badając syna.

Mimo negatywnych opinii, moja będzie inna. Pierwszy raz byłam u lekarza. I wizyta przebiegła bardzo dobrze. Kontakt z lekarzem dobry. Pan doktor nie wykazywał swojej niechęci i nie zbagatelizował mojego schorzenia. Bez najmniejszych problemów odrazu dostałam ortezę i skierowanie na rehabilitację. Jak dla mnie był uprzejmy i kontaktowy.

Kolejny kontakt z tym lekarzem potwierdza opinie o fatalnym względem pacjentòw i ich rodziny zachowaniem. Zero empatii. Brak jakiegokolwiek zrozumienia. Tragedia. Praktycznie pacjent pozostaje bez szczególnego zainteresowania z jego strony. Najniższy poziom komunikacji.

Absolutnie nie polecam. Brak kultury, zero zainteresowania pacjentem, chamstwo i arogancja, brak empatii. Tacy ludzie nie powinni być lekarzami. Brak słów.

Brak słów, chamstwo, arogancja inaczej tego nie można ująć. Czy takka osoba powinna być lekarzem. Nie polecam

Chamstwo i arogancja zamiast przyjmować pacjętów siedzi na komputerze i langzam. Nie polecam absolutny brak kultury wypowiedzi

Fajna Wesoła załoga, da się milo wejść, mimo bólu sympatycznie porozmawiać , wyjaśnia wszystkie wątpliwości, jasno tłumaczy

Super - zainteresowany pacjentem, bardzo miłe podejście, wyjaśnia wszystkie wątpliwości, jasno tłumaczy wszystko

Nie polecam , zero zainteresowania pacjentem ..

Nie polecam , zero zainteresowania pacjentem ..