lekarz Dariusz Świdziński

3,9
3,9
3,6
3,5

Byłam u doktora z dzieckiem,nie zbadał dziecka,źle wystawił receptę, wizyta prywatna,strata pieniędzy i czasu,wizyta trwała 2 minuty,nie polecam.

Chodziłam z chorym dzieckiem prywatnie, za bardzo duże pieniądze - do "sławnego lekarza" który najwyraźniej czekał aż dam mu kopertę więc zniesmaczona traktowaniem poszłam do publicznego ośrodka. Zostaliśmy pacjentami dr Świdzińskiego. Pan doktor wyleczył moje dziecko! Bez zbędnych operacji do których mnie namawiano. Od tego czasu jest zdrowe! To bardzo kompetentny lekarz, wyczerpująco udzielał porad, pomimo pozornego pośpiechu i sprawnej obsługi wielu pacjentów. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Polecam!

Do Pana Dr przyjechalam az z Czestochowy-bo polecila mi pana dr moja sasiadka ktorej dziecko bylo przez dr swidzinskiego leczone- -Pan dr zoperowal moje dziecko i dokladnien mi wszystko wytlumacztyl-poswiecil mi czas mimo tego nawalu zajec jaki sie obserwoje w szpitalu w Chorzowie- polecam

Od półtoryj miesiąca walcze z zapaleniem ucha. Byłem u klilku laryngologów a więc mam porównanie co do kompetencji i muszę powiedzieć że Dr Świdziński jest naprawde świetnym specyjalistą. Od razu przeszedł do działania, starał się mi pomóc, przede wszystkim wiedział co robi. Bez wahania poleciłbym Go każdemu znajomemu, polecam i Wam ;) Oby więcej takich lekarzy. Michał P.

Michał P.

Podejscie Pana Doktora do dzieci jest wyrozniajace.Moja mala coreczka po prostu p.Doktora uwielbia.P.dktor- obrazowo wytlumaczyl mi przyczyny dolegliwosci corki i zproponowal leczenie -ktore dalo dobry efekt.goraco polecam

Moje dziecko trafiło do szpitala na drenaż uszu a wykonano mu usunięcie trzeciego migdała bez wcześniejszych badań (mimo że o to prosiłam ).Pan doktor nie udzielił mi żadnych informacji o stanie uszu dziecka i o przebiegu zabiegu.Nie wiem nawet czy wycięcie migdałka było konieczne.Po zabiegu na salę gdzie leżało pięcioro dzieci nie zajrzał w ciągu 12 godzin a był lekarzem prowadzącym. Zupełne lekceważenie rodziców

Lekarz sprawia wrażenie kompetentego, podjął próbę obserwacji dziecka, wykazał większe zainteresowanie niż inny lekarz.

Pan doktor był lekarzem prowadzącym mojego dziecka (3 lata). Raczył się do nas odezwać przy wypisie ze szpitala. Wcześniej się nie pojawił. Za to po wycięciy migdałów zapisał nam antybiotyk w tabletkach... Może to i specjalista, ale gorąco nie polecam.