dr n. med. Dariusz Wala

zdecydowanie polecam kobietą które mają problemy i krępuje je wizyta ginekologiczna(sama do takich należę)profesjonalne podejście doktora wzbudza zaufanie,to bardzo ważny aspekt w dzisiejszych czasach,niestety zbyt dużo jeszcze jest kobiet które się krępują wizyt ginekologicznych-co kończy się tragiczną diagnozą:(pozdrawiam i szczerze polecam....nieufna pacjentka

Od ponad 12 lat chodzę na wizyty do pana doktora u niego w Bytomiu rodziłam swoje pierwsze dziecko i również nie mogę nic złego powiedziec na pana doktora teraz gdy tylko czas pozwala i jestem w POLSCE to zawsze mam wizytę tylko u niego serdecznie pozdrawiam stała pacjentka.

Wspaniały człowiek i lekarz.Bardzo kompetentny i uprzejmy.Podczas kilkunastu wizyt na których byłam nigdy nie zdarzyło się żeby wykazywał niecierpliwość, potrafi poświęcić odpowiednią ilość czasu. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć chorobę. Wzbudza zaufanie. Polecam.

Jestem pacjentką od 7 lat. Z pierwszą ciążą byłam zagrożona. Od dr Wali otrzymałam wspaniałą opiekę a przede wszystkim fachową i rzeczową wiedzę na temat stanu mojej ciąży i zdrowia dziecka. Dziś mam 2 wspaniałych iskierek - zastanawiam sie nad 3! Polecam!

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu, prowadzil moja 1 ciaze i stracilam to dziecko przez jego niedopatrzenie, nosilam martwe dziecko a on mi o tym nie powiedzial, malo brakowalo a mialabym zatrucie ciazowe

Pan doktor jest kompetentny, ma ogromną wiedzę, potrafi dokładnie i cierpliwie wszystko wytłumaczyć i tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości. Co też bardzo mi się podoba to czas wizyty - nie ma nerwowego spoglądania na zegar, nie ma pośpiechu. Świetny lekarz, polecam.

Polecam.Jeżeli ten lekarz ma jakiekolwiek wątpliwości zaraz wysyła na serię badań.I o to chodzi,żeby zbadać przyczyny od środka,a nie snuć domysły.Z pewnością ufam jego kompetencjomi szczerze polecam.

Dr Wala jest świetnym ginekologiem, z super podejściem do pacjentki, ogromną wiedzą i doświadczeniem. POLECAM!!!

To cudowny człowiek, uratował nam córeczkę. Żona była na pierwszym kontrolnym USG w pierwszym trymestrze w Lublińcu i tam 5 lekarzy gapiło się w monitor i stwierdzili, że dziecko nie żyje, po 5 dniach pobytu (żona czuła się dobrze i nie było żadnych oznak z organizmu) dali nam kartkę ze zgodą na aborcję. Od Pana Boga wiedziałem, że oni się mylą i wypisałem żonę ze szpitala. Trzy godziny później byliśmy prywatnie u PANA dr DARIUSZA, który pokazał nam nasze dziecko, kazał żonie cierpliwie leżeć i cieszyć się ciążą :-) Dziś ...

To cudowny człowiek, uratował nam córeczkę.
Dziś Nadia ma 7 lat i jej młodszą siostrą od poczęcie też opiekował się wspaniały DOKTOR DARIUSZ WALA.

Leczyłam sie u pana doktora Wali już kilka lat wcześniej kiedy pracował w klinice w Bytomiu.Przyjmował mnie w przychodni jak również prywatnie.Wszystkie poprzednie wypowiedzi na temat pracy doktora są prawdziwe.To bardzo dokładny ,cierpliwy i mądry lekarz specjalista.Gdyby nie fakt,że mieszkam w Sosnowcu a dr.w Lublińcu byłabym nadal stałą pacjentką.Gdybym poważnie zachorowała pojadę tylko do dr Wali, mam do doktora wielkie zaufanie. Marzena F. z Sosnowca była pacjentka

Marzena F. z Sosnowca była pacjentka