lekarz Dariusz Wocial

Nie polecam! Lekarz z łaską przyszedł, aby zbadać nasze dziecko na SORze, które miało prawie 40 stopni gorączki. Rzucając przy okazji tekst, że musiał zostawić cały oddział chorych dzieci, by tu przyjść. Bardzo niesympatyczny. Do tego nietrafnie je zdiagnozował przepisując antybiotyk 8-miesięcznemu dziecku, który wcale mu nie pomógł zwalczyć choroby i wysokiej gorączki.

Koszmar... aby tylko sie pośmiać z pacjęta

Koszmar... aby tylko sie pośmiać z pacjęta

Poświęca odpowiednią ilość czasu maluchowi. Dziecko jest przy nim naprawdę spokojne (jedyny lekarz przy którym mój syn jak narazie nie zapłakał ani razu). Szkoda że co do niektórych tematów jego zdanie jest całkiem odmienne niż opinia innych pediatrów- niestety jego zdanie w niektórych przypadkach jest złe:(

Sympatyczny, miły, ale powierzchowny i mało wnikliwy.Z katarkiem tak,jak dziecko się wikła i choruje przewlekle to musiałam znaleźć innego pediatrę,który zlecił badania dodatkowe i zaproponował kompleksowe leczenie.

Konkretny, kompetentny, chodzę z 2 dzieci od urodzenia 8 i 6 lat jestem bardzo zadowolona szkoda tylko że nie przyjmuje codziennie a 2 razy w tygodniu ale odbiera telefon i przez telefon może coś poradzić czy udać się na sor czy poczekać do następnego dia jak on będzie przyjmował.

bardzo dobry lekarz,nie lekceważy niczego!!!

bardzo dobry lekarz,nie lekceważy niczego!!!

Profesjonalizm i kultura! Hipokrates i Majmonides w jednym.

Profesjonalizm i kultura! Hipokrates i Majmonides w jednym.

CHODZĘ Z DZIEĆMI OD PRAWIE 5 LAT DO LEKARZ WOCIALA DARIUSZA I TO LEKARZ Z POWOŁANIA I UPRZEJMY CZŁOWIEK NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY,PRZEWAŻNIE CHODZIMY PAŃSTWOWO ALE ZDAŻYŁO SIĘ ŻE PRYWATNIE NAS PRZYJĄŁ NP.PUŻNYM WIECZOREM KIEDY SYN GORĄCZKOWAŁ. POLECAM W 100%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% MAŁY PACJENT DAREK WIĘKSZY KUBA I MAMA POZDRAWIAJĄ

POLECAM W 100%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
MAŁY PACJENT DAREK WIĘKSZY KUBA I MAMA POZDRAWIAJĄ

TO JUZ JEST OSTATNI TAKI SUPER LEKARZ JAKI ZYJE NA TEJ PLANECIE BARDZO POLECAM WIZYTY U TEGO LEKARZA UFAM JEMU W 100% POZDRAWIAM

miałam sporadycznie kontakt z panem dr. ale ogólnie wzbudził moje zaufanie( w przeciwieństwie do swego brata!!! )bardzo dobry kontakt z małym pacjentem