dr n. med. Dariusz Żak

Chirurg onkolog

w dniu 04.10.2012 byłem operowany na raka jelita przez dr. Dariusza Żak w rewelacyjnym szpitalu onkologicznym w Wieliszewie. Żyję na tym Świecie 63 lata i dotychczas nie spotkałem się z tak genialnym lekarzem i człowiekiem. Wyjątkowej klasy specjalista, wzbudzający od pierwszego spotkania 100% zaufania. w tak trudnej sytuacji zdrowotnej byłem całkowicie spokojny o wynik zabiegu, ponieważ wiedziałem, że w lepsze ręce już nie mogłem trafić. Panie doktorze-nigdy nie zapomnę tego, co Pan dla mnie zrobił. Sam nowoczesny szpital, jest najlepszym dowodem, że można w prywatnej placówce AM stworzyć warunki, o których nikomu się nie śniło. Szkoda tylko, że nasi ograniczeni parlamentarzyści, nie rozumieją słowa prywatyzacja. Szpital, jak większość w dobie kryzysu, również boryka się z problemami finansowymi, ale tam tego pacjent nie odczuwa, w myśl hasła przewodniego w tej placówce, czyli "Pacjent jest najważniejszy" i to jest całkowita prawda. Zdecydowałem, że w miarę moich możliwości dołożę swoją cegiełkę na wsparcie finansowe dla takiej placówki.przez 9 dni pobytu w szpitalu spotykałem się bez przerwy z ciepłem i troską o pacjenta całego personelu lekarskiego i pielęgniarek, które sprawiały, że każdy pacjent czuł się jedyny i wyjątkowy. Bardzo Wam wszystkim dziękuję.
Krzysztof Gołaszewski

Udałam się do szpitala w Wieliszewie na konsultacje związaną ze znamieniem. Trafiłam do dr Żaka i nadal nie mogę wyjść ze zdziwienia, że w ogóle coś takiego jest możliwe. Zwykle czas oczekiwania na zabieg usunięcia trwa do kilku tygodni mój został wykonany w ciągu godziny. Pacjent w tym szpitalu nie czuje się jak zło konieczne. Dr Żak natomiast to profesjonalista wzbudzający ogromne zaufanie, niezwykle miły i serdeczny człowiek. Magdalena K.

Pod koniec czerwca 2012 roku trafiłem do szpitala w Wieliszewie z rakiem żołądka, pomimo mojego wieku (80 lat) zostałem obdarzony niesamowitą opieką ze strony pielęgniarek oraz dr. Żaka, który operacyjnie wyciął część mojego żołądka. W dzisiejszych czasach nie na co dzień trafia się na tak wspaniałych lekarzy, od samego początku pobytu w szpitalu obdarzyłem go 100% zaufaniem. Polecam. Stanisław Paź.

Wycięcie nowotworu tarczycy. Polecam. Również w rozmowach z innymi pacjentami, podczas pobytu w szpitalu, mogłam usłyszeć same superlatywy na temat pana dr Żaka

W lipcu i sierpniu byłam operowana przez Pana doktora Żaka w szpitalu w Wieliszewie.Mam raka złośliwego sutka i 35 lat.Każdemu człowiekowi życzę takiego lekarza,takiego podejścia do pacjenta ,takiej rzetelnej informacji i podejścia! Leczenie operacyjne to jedno ,jednak podejście tego człowieka już po zabiegu i prowadzenie pacjenta jest równie wspaniałe!!!Boli,coś niepokoi-wizyta w szpitalu i konsultacja:)))Dziękuję P.Doktorze.Kłaniam się .Ania W

Rok temu Pan Doktor operował mnie z powodu raka piersi, operacja oszczędzająca, pięknie wykonana, blizna mało widoczna, prawie nie widać różnicy w wielkości obu piersi. W maju wyciął profesjonalnie pęcherzyk żółciowy cały wypełniony dużymi kamieniami, największy ponad 3cm! To jest MÓJ chirurg, wspaniały lekarz, pracujący z kapitalnym zespołem w super szpitalu! Polecam! I pozdrawiam! Anna S. Warszawa

leczył moją mamę,fachowiec w swojej dziedzinie;-)

leczył moją mamę,fachowiec w swojej dziedzinie;-)

Idealny lekarz i wspaniały człowiek!:)

Idealny lekarz i wspaniały człowiek!:)