Dariusz Zaryjewski

Jak najbardziej polecam dr Zaryjewskiego. Prowadzi kompetentnie moją pierwszą ciążę.

Byłam operowana w szpitalu miejskim w Olsztynie. Nawet nie wiedziałamm, że doktor który mnie operował czyli Pan Zaryjewski ma takie swietne opinie. Miałam laparoskopie z powodu ciąży pozamacicznej. To Pan doktor mnie operował, teraz to może z tego się smieje, ale zależało mi na jak najszybszym powrocie do domu i dlatego ta laparoskopia jest super sprawa. Dwa dni po tym była w domu z rodziną na Święta. Dziękuję wszystkim doktorom i panią pielęgniarką ze szpitala miejskiego. Polecam

Wyróżnia się spośród większości lekarzy jako specjalista-mistrzostwo!

Wyróżnia się spośród większości lekarzy jako specjalista-mistrzostwo!

Świetny specjalista, jest świetny w odczytywaniu usg- widzi więcej niż inni lekarze, u mnie zauważył guz, którego nie widziało dwóch poprzednich lekarzy, przeprowadził mnie przez operacje i cale leczenie tak,że nie bałam się- mogło być równie-pełne zaufanie do niego. wszystkie moje koleżanki chodzą do niego i tez są zachwycone

byłam świadkiem jak wypchnął żonę z gabinetu :((

byłam świadkiem jak wypchnął żonę z gabinetu :((

Świetny lekarz, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni, wytłumaczy. Prowadził moja pierwszą ciążę - czułam sie bezpiecznie bo wiedziałam że nic nie zostanie przeoczone dr jest bardzo dokładny. Świetny lekarz godny polecenia.

Jest fantastyczny,czułam się w jego obecności jakbym znała go wiele lat. Przy jego pomocy bez stresu przeszłam ciążę i poród,ten człowiek zasłużył na miano super lekarza.

najlepszy lekarz jakiego spotkalam ,jestem wdzieczna panu Darkowi,szacunek ogromny i podziekowanie ,,

Jest bardzo konkretny,najlepszy ginekolog z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Polecam wszystkim.

Beznadziejny i zarozumiały. Pacjentka traktowana jest przedmiotowo. Nie ma koncepcji leczenia -najlepiej, aby pacjentka była zawsze zdrowa i nie miała problemów. Nie polecam