dr n. med. Dariusz Żebiełowicz

Byłam dziś u doktora na USG 3D. Wizyta ok, ale za 200zł filmik mógłby trwać trochę dłużej niż 4 x po 6 sekund. Generalnie nie polecam, szkoda pieniędzy.

W moim przypadku lekarz ten jest super.Dmuchał na zimne więc urodziłam zdrową śliczną córeczkę.Zachowanie tez nie wzbudzalo żadnych wątpliwości że jest On fachowcem w każdym calu.Pozdrawiam serdecznie wraz z moją córką Jowitą.

Potwierdzam,że doktor swoje prywatne pacjentki traktuje lepiej niż te ,które leżą na oddziale.Nie jestem jego prywatną pacjentką więc będąc na oddziale niestety spotkałam się z jego nieuprzejmośćią i brakiem zainteresowania.

mogę tylko podpisać się pod opinią poprzedniczki, ten Pan nastawia się na zysk, niekoniecznie na człowieka i jego problemy

dwcydowanie nie polecam dr Żebiełowicza, szczególnie pacjentkom w ciąży, chyba, że muszą zrobić USG fachowiec=super, człowiek=kompletne dno. Nawet nie będę pisać czego dopuścił sie w moim przypadku.

Bardzo dobry lekarz choć równie mocno wyliczony. Chodzę do niecho gdyż jest dobrym specjalistą i czuję się pod dobrą opieką. Zdaję sobie jednak sprawę, że za ten komfort słono płace

Do doktora chodziłam w ciąży na usg 3D. Wszystko super. Chociaż słyszałam, że swoje prywatne pacjentki traktuje lepiej ale to chyba standard u ginekologów. Jeśli chodzi o usg to polecam.

Polecam szczególnie dla kobiet w ciąży

Polecam szczególnie dla kobiet w ciąży

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję i szczegółowo odpowiada na moje pytania i wątpliwości. Bardzo polecam Dr żebiełowicza

Bardzo polecam Dr żebiełowicza

Byłam u niego prywatnie na USG - zachowywał się tak jak powinien zachowywać się lekarz (choć czuło się "taśmówkę"), a potem trafiłam na oddział... i tutaj już zachowywał się, bardzo delikatnie rzecz ujmując, bardzo nieprofesjonalnie, żeby nie napisać wprost - po chamsku. Zdecydowanie inaczej na oddziale traktował "prywatne" pacjentki niż całą resztę.