lekarz Dawid Kawka

Ortopeda, USG ortopedyczne

Super lekarz. Dokładnie słucha pacjenta, poświęca mu czas i wszystko tłumaczy tak, żeby było zrozumiałe. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

Naprawdę miły lekarz. Bardzo konkretnie, fachowo omówił moją chorobę i zaproponował leczenie. Oby więcej takich lekarzy z podejściem do pacjenta.

Pozytywne podejście do pacjenta, na miejcu diagnostyka USG i trafiona diagnoza. Super lekarz i człowiek.

Byłem u niego ostatnio na USG, wszystko mi wytłumaczył i po raz pierwszy tak naprawę wiem co mi jest. Bardzo polecam!

Bardzo dobry ortopeda,podchodzi do problemu zdrowotnego kompleksowo,pacjent nie czuje się zostawiony sam sobie z problemami,wszystko wytłumaczy.