dr n. med. Dawid Kędzia

Laryngolog, Otolaryngolog

U Pana doktora jak do tej pory byłam raz. Według mnie wspaniały lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, nie patrzył na zegarek jak inni lekarze. Niedługo znowu się do niego wybieram liczę, że mi pomoże. A laryngologów przeszłam wielu bo od dwóch lat przewlekłe choruje na uszy. Jako jedyny zapytał mi się czy nie chorowałam na nie w dzieciństwie zauważył u mnie powikłanie. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz. Sumienny, konkretny, rzetelny. Dokładnie zbadał, zlecił diagnostykę. Godny polecenia!