Swoją karierę zawodową rozpoczął w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Przez rok kształcił się i nabierał doświadczenia w zakresie chirurgii plastycznej. Doświadczenie w zakresie patologii ciąży zdobywał pracując na klinice Patologii Ciąży w Rudzie Śląskiej. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych m. in. w Bostonie, San Francisco, Monachium czy Lizbonie z zakresu leczenia niepłodności, ginekologii jak równ...

Niestety ja nie polecam tego lekarza. Wszystko robił szybko i pobieżnie. W klinice leczenia niepłodności stymulował mi cystę co zauważył inny lekarz, który był w zastępstwie. W efekcie musiałam dopłacić kilka tysięcy za kolejne zastrzyki, które nie były potrzebne. Ostatecznie stwierdził, że nie rozumie mojego przypadku i że nigdy nie znajdę naturalnie w ciążę. Byłam młoda, uwierzyłam i nie miałam odwagi nic więcej z tym zrobić. Potem przy zwykłej kontroli u zwykłego ginekologa dowiedziałam się, że mój wynik tarczycy jest za wysoki, żeby zajść w ciążę i dał mi tabletki plus Acard na rozrzedzenie krwi, bo mam za gęstą. Po miesiącu Byłam w ciąży. Jedynym kosztem były tabletki ok 30 zł. A w klinice przepadły tysiące na darmo...I zostałam bez diagnozy i z traumą. Nie polecam!!!

Polecam pana doktora Dawida, świetny ginekolog z ogromną wiedzą. Po długim czasie zostały mi w końcu dobrze dobrane leki, dzięki czemu moje samopoczucie wróciło do normy.

Pan doktor Dawid to wspaniały specjalista! Przesympatyczny lekarz i doskonale wie co robi. Po zabiegu znowu mogę cieszyć się życiem. Polecam!

Doktor Serafin jest świetnym specjalistą godnym polecenia. Doktor jest uprzejmy i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, z czystym sumieniem polecam 😊

Pan doktor to wspaniały specjalista, szybko ocenia sytuację i stawia trafną diagnozę. Dzięki leczeniu u Pana dr Dawida doczekaliśmy się z mężem długo wyczekiwanego dziecka. Dziękujemy

Doktor Dawid Serafin jest lekarzem godnym polecenia uprzejmy szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 😊 z czystym sumieniem polecam .

Bardzo dobry specjalista.Kompetentny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, wszystko wyjaśnił i szczegółowo odpowiedział na każde pytanie. Polecam.

Przesympatyczny lekarz pełen profesjonalizmu. W gabinecie nowoczesny sprzęt. Pan doktor dokładnie tłumaczy etapy leczenia. Oby więcej takich specjalistów.

Bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz. Po trafnej diagnozie bardzo dokładnie wytłumaczył etapy i sposób leczenia. Z cierpliwością odpowiada na wszystkie zadane pytania. W gabinecie panuje miła i bezstresowa atmosfera. W pełni polecam.