Lekarze Gliwice

Dermatolog estetyczny

MedSpace
Kozielska 52
44-100 Gliwice

Pani Doktor to wyśmienity fachowiec i wyrafinowany artysta - potrafi wydobyć piekno, młodość i uśmiech zarówno z twarzy jak i z duszy człowieka.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Urolog
                                       dr n. med. Kamil Bochynek

dr n. med. Kamil Bochynek

Urolog, Chirurg ogólny

AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Tarnogórska 213
44-105 Gliwice

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie ...
Opinia dodana przez: Henryk Wroński
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maria Tomaszewska

lek. dent. Maria Tomaszewska

Stomatolog, Ortodonta

Mój Dentysta Tomaszewska
Konarskiego 10
44-100 Gliwice

" Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus" - te słowa według mnie najlepiej opisują Panią Doktor Marię Lenarczyk - Tomaszewską. Dzięki Pani Doktor mam inne spojrzenie na leczenie i wizyty u dentysty. Każda wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością. Spokój, wiedza, poczucie humoru, dokładność, zaangażowanie, profesjonalizm - to jest właśnie Pani Maria. Jeśli ktoś się boi leczenia, wizyt u dentysty lub po prostu szuka dobrego ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz
Gliwice

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Dietetyk
                                       mgr Joanna Weiner

mgr Joanna Weiner

Dietetyk

Dietetyk mgr Joanna Weiner-Żukowska
Ojca Jana Siemińskiego 27/I
Gliwice

Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów. Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię ...
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Terapeuta
                                       mgr Barbara Kosińska

mgr Barbara Kosińska

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Barbara Kosińska
Toszecka 101 (Biurowiec Kopernik, pokój 103 I piętro)
44-100 Gliwice

Miła i bezpieczna atmosfera, Pani Barbara bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Od pierwszej wizyty budzi ogromne zaufanie co ułatwia stawianie pierwszych kroków podczas terapii. Gorąco polecam 😉👍
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Stomatolog
                                       lek. stom. Bartosz Nowak

lek. stom. Bartosz Nowak

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Gdy jak co roku wybierałem się na przegląd do dentysty, zadzwoniłem, aby się umówić na kolejną od ponad 30 lat wizytę. I wówczas okazało się, że „mój” dentysta nie przyjmuje. Zacząłem pytać znajomych i przyjaciół, którzy polecili mi właśnie ten gabinet – PRODENTA… Od ponad trzech miesięcy jestem pacjentem i mogę potwierdzić to wszystko, co można przeczytać na różnych stronach o gabinecie, a ponadto znakomity personel i ta niepowtarzalna atmosfera, ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina

lekarz Andrzej Hejduk

Laryngolog

Centrum Medicover Gliwice
Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Pan dr Andrzej Hejduk uratował moje zdrowie i psychikę. Nie wiem czy ktoś przeżywał to, co ja i może niewielu to zrozumie, ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać ! Po trzech latach zatkanego nosa, świstach, braku zapachów i smaków wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Zamiast zająć się życiem zaczęłam myśleć tylko o tym jak sobie ulżyć i w jaki sposób odetkać zatoki, aż w końcu wpadłam w wir korzystania z kropli ...
Opinia dodana przez: Sabina
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Dietetyk
                                       mgr Marta Ścipior

mgr Marta Ścipior

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. Kaczyniec 10/2
44-100 Gliwice

Dzięki Pani Marcie mój syn schudł 10 kg. Dieta prosta i co najważniejsze skuteczna. Na każdej wizycie był bardzo motywowany przez Panią dietetyk, co sprawiało, że chciał jeszcze więcej i był konsekwentny w diecie. Polecam wszystkim rodzicom którzy mają problemy z wagą u swoich dzieci.
Opinia dodana przez: Dominika
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Ziarkiewicz

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

Przychodnia "Toszecka"
Gliwice, Toszecka 18
44-100 Gliwice

Bardzo polecam !! Zawsze chętny do pomocy, mimo dużej ilości pacjentek,znajduje czas aby skontrolować spanikowaną pacjentkę :):) Jest to mój pierwszy i mam nadzieję, że już ostatni ginekolog. Zawsze wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: xxx
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Okulista
                                       lekarz Czesław Augustyn

lekarz Czesław Augustyn

Gabinet Okulistyczny w Gliwicach
Czwartaków 16
44-100 Gliwice

Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami, są stronniczy i nie rzetelne. Lekarz jest bardzo kompetentny, uprzejmy i delikatny przy badaniu. Objaśnia wszystko o co zapytałam. Polecam bardzo tego lekarza, każdemu, kto się chce badać i leczyć. Jeśli ktoś wymaga głaskania i czułości, powinien iść do innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Anita Radłowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Gorąco polecam po 17 latach męki mam piękne i zdrowe dłonie..nic nie pęka,nie łuszczy się nie swędzi nie boli.Dziękuję Pani za wszystko
Opinia dodana przez: Mariola

dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

I Klinika Radioterapii i Chemioterapii, Centrum Onkologii-Instytut, Oddział w Gliwicach
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Nigdy w życiu nie spotkałem lekarza z taką empatią, kulturą osobistą, ogromną wiedzą medyczną i zaangażowaniem w przeprowadzenie pacjenta przez kolejne procesy leczenia raka.Ogromny szacunek dla lekarza który powinien być wzorem dla innych.
Opinia dodana przez: Robert
Lekarz z powołania. Bardzo charyzmatyczny, rzeczowy jak dr. House. Jedyny jak dla mnie. Nie śpieszy się z diagnozą co jest dziś rzadkością. Pan doktor jest takim białym krukiem w dziedzinie medycyny. Przyjemnie się go słucha (wiedza i doświadczenie). Szkoda, że zbyt późno trafiłam pod jego "ręce".
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Wojciech Cyptor

Chirurg ogólny, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

Marcin Zeman

Chirurg onkolog

instytut onkologi
Gliwice

Życia mi zabraknie na podziękowania . Najlepszy lekarz , dzięki Panu Doktorowi mój syn ma możliwość dorastać przy Ojcu . Od operacji minęło pięć lat i nie ma dnia żebym nie dziękowała że tacy Lekarze są . Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Iwona Rubel-Śnietura

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.
Gliwice

Dzień dobry, miałem planowany zabieg chirurgiczny u pani doktor jestem zachwycony podejściem do pacjenta , oczywiście wszystko poszło zgodnie z planem ale chciałem napisać ze poczułem się zaopiekowany , poczułem serdeczność życzliwość w podejściu do pacjenta . Jest mi niezmiernie miło ze mogłem skorzystać z takiej gamy fachowości

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek

Genetyk kliniczny

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor to świetny specjalista, konsultowała mnie i męża. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła, dokładna i cierpliwa pomimo wielu zadanych pytań. Szczerze polecam Panią doktor.