Lekarze Dermatolog dziecięcy Białystok

- 24
Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta nawet w skomplikowanej sytuacji nie odsyła z kwitkiem. Szczerze polecam
Bylem 3 razy w ciagu 5 lat jestem bardzo zadowolony.Moge polecic kazdemu.
Bardzo dobry lekarz dermatolog i super fachowiec i specjalista od problemow skornych ,mily i przyjaznie nastawiony do pacjenta,lekarz z prawdziwego zdarzenia i szczerze Go polecam jako najlepszego dermatologa.Zaden poprzedni lekarz nawet prywatnie nie pomogl mi jak On.
Opinia dodana przez: pacjentka
Bardzo polecam Panią Doktor, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Uprzejma, kompetentna, cierpliwie wysłucha i wszystko wytłumaczy. Wysoki profesjonalizm i doświadczenie!
Świetny lekarz z poczuciem humoru. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Byłem przed wizytą u Pana dr. Porębskiego u trzech innych dermatologów, ale dopiero dr. Porębski przepisał odpowiednie leki. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wręcz mało spotykane wśród lekarzy. Rozmawiając z Panem doktorem odnośni się wrażenie, że rozmawia się z dobrym znajomym. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać
Czytam niektóre opinie i zastanawiam się czy ja od lat chodzę do kogoś innego ??? Korzystam z pomocy Pani Profesor od około 20 lat i nigdy !!! powtarzam NIGDY !!! mnie nie zawiodła, nigdy nie była nie miła i zawsze jest rzeczowa. Pomaga od lat mi mojej córce, znajomym itd. i każdy jest mega zadowolony. To najlepszy lekarz jakiego w moim 40 letnim życiu poznałam, a trochę ich "przerobiłam" szczególnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Pani doktor jest świetnym specjalistą lecze sie u niej od 10 lat kazdy preparat ktory mi przepisywała działał natychmiastowo (moja skóra jest bardzo problematyczna i po wizytach u wielu specjalista poprawa nastapiła kiedy zacząlem chodzic do pani doktor)a ponadto miłym i sympatycznym człowiekiem
Bardzo nieuprzejma .nie polecam. nerwus chyba nie taki powinien być lekarz w prywatnym gabinecie gdzie się płaci za wizytę.kompletny brak kultury .
Opinia dodana przez: Agnieszka
Uważam, że to świetny lekarz. Bardzo długo (ok. 10 lat)chorowałam na łuszczycę, leczyłam się u różnych lekarzy i żaden mi nie pomógł. Mogę powiedzieć, że dopiero prof. Niczyporuk mnie wyleczył, oczywiście łuszczycy nigdy nie wyleczy się do końca bo co jakiś czas lubi się odezwać, zwłaszcza w stanach ogólnego osłabienia, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że już od 9 lat prawie jej nie mam. Polecam wszystkim
Pani Doktor godna polecenia! Nie dość, że wizyta na NFZ, to jeszcze w bardzo miłej atmosferze, wszystko dokładnie wytłumaczone i rezultaty już widać! Bardzo polecam!

Barbara Popko-Kulikowska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

wizyta tragiczna,zero wyjasnien,wogole nie chciala slyszec co mi dolega,jaki jest obecny stan skory na calym ciele,jak zaczelam jej opowiadac co mi dolega to stwierdzila,ze to ona jest tu lekarzem,a jak zauwazylam,ze ma mnie w nosie to delikatnie zasugerowalam,ze moze jakies badanie bo moze mam gronkowca i na to ona odp ,zebym na nia nie krzyczala i zadnych badan nie bedzie. bylam w szoku bo zasugerowalam to delikatnie.wypisala mi recepte na ...
Opinia dodana przez: justyna
Pani doktor leczyła mnie przez rok. Na początku widoczne były efekty,natomiast później było już tylko gorzej. Byłam faszerowana tymi samymi lekami,na które mój organizm się już uodpornił.Nie podjęto żadnej próby wprowadzenia nowych leków. Dla mnie strata czasu i pieniędzy na bezsensowne leczenie.

lekarz Anna Płońska

Dermatolog estetyczny, Radioterapeuta