Lekarze Dermatolog estetyczny

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specjaliści Dermatolodzy - Euderm
Grójecka 186/309
02-392 Warszawa

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina
Pani Dr. Ewa jest bardzo miłą wyrozumiałą P. doktor odpowie na kazde zadane pytanie !! tacy powini być lekarze !!!serdecznie polecam

lekarz Elżbieta Marcinkowska

Dworcowa 36i
Oborniki Śląskie

genialna lekarka, teraz ze świecą takich szukać ! Pani Doktor jest diametralnie inna niż ci wszyscy zarozumiali, oschli lekarze, którzy mają gdzieś problemy pacjenta i przyjmują z "przymusu". Jest bardzo ludzka, miła, uprzejma, dokładnie słucha i stara się pomóc pacjentowi, co widać od razu. Wspaniale pomogła mi przy leczeniu trądziku i jestem Jej bardzo wdzięczna. To pełna empatii, kompetentna i życzliwa osoba. Świetna dermatolog, polecam wszystkim.

lekarz Ewa Wieczorek

Rakowska
Częstochowa

Najlepszy dermatolog w mieście. Bez dodatkowych badań potrafi postawić prawidłową diagnozę.....leczy bardzo szybko i skutecznie. POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Ludomir Bienias

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Wspaniały lekarz utrzymuje prywatny kontakt z pacjentem, skrupulatnie zajmuje się badaniem dolegliwości. Prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. Polecam bardzo serdecznie Maria Jezierska

lekarz Ewa Duda

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Jeśli ktoś poszukuje zaufanego i wiarygodnego lekarza medycyny estetycznej to właśnie trafił. Pani doktor jest fantastyczną osobą. Pełną fachowości, entuzjazmu i staranności o każdego pacjenta. Jestem pacjentką od kilku dobrych lat, pani dr jest przemiła, przystępna, urzekająco szczera i niewątpliwie cierpliwa ;) Na uwagę zasługuje niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po zabiegach bardzo naturalny i nie przesadzony czego się zawsze obawiałam. Mogę dodać, że pani dr bardzo rozsądnie podchodzi ...
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Hanna Dzwoniarkiewicz

Podhalańska 7 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor Dzwoniarkiewicz w Polskiej przychodni w Coventry. Pani doktor zbadala mnie, wyjasnila przyczyne choroby, bardzo dobrze dobrala leki, wizyta kontrolna pomimo ze w prywatnej przychodni byla bezplatna jak i list do GP z wyjasnieni choroby i przepisanymi lekamindo wiadomosci GP rowniez Pani doktor napisala bezplatnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.
Opinia dodana przez: M

dr Jacek Czekaj

Dermatolog estetyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Glamour Medycyna Estetyczna, Stomatologia
Słodowa 10a
67-200 Głogów

wreszcie w Głogowie profesjonalne miejsce i czlowiek majacy cala game zabiegow medycyny estetycznej ... brawo

dr n. med. Magdalena Bator-Wegner

Alergologia Plus
Drobnika 12/14
Poznań

jestem bardzo zadowolona, energiczna Pani doktor, szybka diagnoza, po wyleczeniu jednego zajmie się kolejnym niej dotkliwym problem, polecam
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Maria Benita Macura

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet dermatologiczny
40-689 Katowice

Wspaniała lekarka. Bardzo rzeczowa, poświęca wiele uwagi pacjentowi. Leczyliśmy grzybicę u dziecka u wielu dermatologów, leczenie było nieraz bolesne, drogie i trwało długo, po czym grzybica powracała. Ta Pani w ciągu jednego tygodnia sprawiła, że stopy są teoretycznie wyleczone( leczymy dalej bo grzybica to trudna sprawa)kolejne wizyty kontrolne to cena od 20-50 zł. Leki niedrogie i bardzo skuteczne. Naprawdę polecam.

prof. dr hab. n. med. Ewa Robak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet Dermatologiczny

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, skuteczny, kontaktowy. Wspaniły człowiek. Ma dobre podejscie do dzieci.

dr n. med. Alina Glinko

Dermatolog, Wenerolog

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

doktor z duża wiedzą , zawsze trafna diagnoza, miła, konkretna szybkie rozpoznanie leczenie skuteczne. polecam
Opinia dodana przez: EWA
Pani doktor jest bardzo bardzo uprzejmym lekarzem. Wysłuchała uważnie moich kłopotów ze zdrowiem i zapisała leczenie, które mi pomogło. Oby więcej było takich lekarzy.

dr n. med. Aleksznder Karpisiewicz

Gabinet Dermatologiczny

Lekarz który poświęca pacjentowi sporo czasu,przeprowadza kompleksowy wywiad lekarski.profesjonalnie podchodzi do choroby.Wytłumaczy wszystko dokładnie i fachowo.Leczenie przyniosło nadspodziewanie szybki i dobry rezultat

lekarz Małgorzata Szewko-Starczewska

Gen. B. Roi 2 A/6
05-119 Legionowo

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta pełne empatii. Przy tym dokładnie sprawdza wszelkie znamiona i pieprzyki, dzięki czemu mamy pewność że wszystko jest w porządku. Zaleca wizyty co pół roku, co bardzo motywuje do regularności wizyt. Przepisane leki w przystępnej cenie, zmieniane w zależności od tego czy jest poprawa cery czy nie. Pani doktor uśmiechnięta i pomocna, wysłuchuje i reaguje na pytania czy wątpliwość, a przy tym ...

lekarz Jolanta Grzegorowska

os. Wichrowe Wzgórze 22 lok. 131
61-678 Poznań

Świetny lekarz, który wszystko wytłumaczy. Usuwałam również u lekarza znamiona- szybko i bezboleśnie. Zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Agnieszka Cegielska

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Marcin Błaszkowski

Dermatolog

Centrum Zdrowia Kobiety "Medmar"
Starozamkowa 18a
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście. Pan Doktor Marcin postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie. Wcześniej przez prawie 2 lata nikomu się to nie udało! Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Michal

Agata Branny-Cyran

Gabinet Lekarski
44-310

Bardzo dobra lekarka, posiadająca nie tylko wysokiej jakości wiedzę merytoryczną i doświadczenie, ale również umiejętności interpersonalne. Korzystam z usług tej Pani już kilka lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zawsze byłam zadowolona z efektów i podejścia do mojej skromnej osoby
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ewa Jemiljanowicz-Prynda

3 Maja 13
62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz, skuteczny, kompetentny. Zawsze Pani Doktor jest życzliwa i uprzejma, poświęca dużo czasu swoim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna