Filtruj terminy

Intermed
I.Krasickiego 14
Będzin

wizyta już od 180
Pani dermatolog była bardzo konkretna, szczegolowo przedstawil mi kilka opcji planu leczenia bez marnowania czasu na niepotrzebne informacje, z empatia pochylil sie nad problemem. Dodatkowo przem iła osoba, mała córeczka była zachwycona i w ogóle się nie bała :)

Szczerze polecam wizyte u tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Rozencwajg-Nowakowska

Wenerolog, Dermatolog

Intermed
I.Krasickiego 14
Będzin

Lekarka kompetentna, problem ze skórą zmniejszył się od początku leczenia, wiem że choroba może nawracać ale mam dobre leki i wytłumaczone jak stosować, systematycznie muszę się leczyć, polecam.

lek. med. Ewa Stefaniak

ulica Pokoju 153
42-504 Będzin

Pani doktor do mojej choroby podeszła bardzo na skróty przepisała jeden lek bardzo drogi, dała ulotkę na wyrób medyczny i kazała jeść kasze w żaden sposób mi nie pomogła
a choroba nasiliła się bardziej a ja za wizytę i pseudoleki wydałem 320zł .WYBITNIE NIE POLECAM PROFESJONALIZMU P.DOKTOR
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Anna Wirska-Sanicka

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor, chociaż wiem, że zwiększenie liczby pacjentów nie będzie dla mnie korzystne. Już teraz na wizytę kontrolną trzeba długo czekać. Leczenie, które zaleciła mi Pani Doktor, bardzo szybko dało pierwsze rezultaty. Wiem, że w moim przypadku, konieczna jest cierpliwość i systematyczne leczenie, ale dzięki zaordynowanym środkom widzę istotną poprawę. Mam nadzieję, że na następnej wizycie usłyszę, że leczenie zostało zakończone:) Pani Doktor jest osobą bardzo ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Ewa Stefaniak

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICA"
ZBoWiD 21A
42-506 Będzin