lek. med. Ewa Stefaniak

Dermatolog - wenerolog
Dietetyk

Dermatolog - wenerolog
Dietetyk

Pani doktor do mojej choroby podeszła bardzo na skróty przepisała jeden lek bardzo drogi, dała ulotkę na wyrób medyczny i kazała jeść kasze w żaden sposób mi nie pomogła a choroba nasiliła się bardziej a ja za wizytę i pseudoleki wydałem 320zł .WYBITNIE NIE POLECAM PROFESJONALIZMU P.DOKTOR

Rewelacja. Natychmiastowe prawidłowe rozpoznanie i skuteczna kuracja. Dodatkowe badania i obserwacja oraz opieka podczas rekonwalescencji. Uprzejmość i rzeczowość, kompetencja i wyrozumiałość.

Pani doktor bardzo miła i rzeczowa leki które przepisała pomogły od razu, naprawdę mogę polecić , poleciła mi ją znajoma która również do Pani doktor chodzi i się leczy

Płacąc za wizytę chcę otrzymać diagnozę, ew. leki i zalecenia. Tutaj jest wręcz przeciwnie. O lekach na zmiany skórne w ogóle nie ma mowy, żadnej maści. Zalecenia takie, że smarowanie balsamem to lek na wszystko, ciekawe. Pogardliwość, ignorancja i zarozumiałość - cechy opisujące tą osobę. Bo nazywać lekarzem szkoda. Szkoda w ogóle czasu i pieniędzy. Ani nie obejrzała zmian skórnych, zerowe oględziny miejsca, zero konkretów. Brak osób w poczekalni i żadnych opinii w internecie wszystko tłumaczą, żal się zagłębiać.