Dermatolog Busko-Zdrój

28-131 Solec-Zdrój

Najlepszy dermatolog z jakim miałam doczynienia. Zawsze trafna diagnoza i dopasowane leczenie. Przepisuje nie drogie leki które okazują się skuteczniejsze od tych renomowanych. Cała moja rodzina leczy się u pana doktora od wielu lat.

Opinia dodana przez: margo

Poradnia dermatologiczna PROMED
ul. Batorego 11 A
28-100 Busko-Zdrój

Również jestem leczona izotekiem, pomaga, aczkolwiek to długa kuracja i ponawiam ją bo poprzednio nie przyniosła efektu. Pani doktor jest bardzo miła, podaje wszelkie informacje na temat tego leku, to my pacjenci decydujemy, czy chcemy zażywać ten lek mając w świadomości skutki uboczne. Nie ma co się dziwić lekarzowi, że je przepisuje skoro przy silnym trądziku w zasadzie tylko on działa. Ja jak najbardziej polecam panią doktor. Jedyne zastrzeżenie to ewentualnie oględne sprawdzanie stanu skóry. Niektórzy dermatolodzy robią to dokładnie i nie ograniczają się do twarzy. Podsumowując jednak ja polecam.

K.Jamróz 1

A.K.Jamroz