lek. med. Grażyna Pankowska

Dermatolog, Wenerolog

P. doktor miła jak każda za kasę zbyt pobieżnie bada i ze skutecznością różnie żeby stwierdzić co jest pacjentowi szuka zdjęć po książkach . Trochę żenujące nie polecam

Bardzo miła Kobieta ale badanie pieprzykow trwalo 2 minuty. Pani Doktor zbadala tylko kilka i stwierdziła że wszystko jest w porządku. Za tą przyjemność policzyla 120zl.

Pani doktor jest bardzo miła. Dokładnie oglądała moja skórę. Zaleciła czego unikać by objawy się nie pogorszyły. Wizyta trwała około 20 minut. Pomogła mi juz po pierwszej wizycie, kiedy inny lekarz nie wiedział co mi dolega.

Również jestem leczona izotekiem, pomaga, aczkolwiek to długa kuracja i ponawiam ją bo poprzednio nie przyniosła efektu. Pani doktor jest bardzo miła, podaje wszelkie informacje na temat tego leku, to my pacjenci decydujemy, czy chcemy zażywać ten lek mając w świadomości skutki uboczne. Nie ma co się dziwić lekarzowi, że je przepisuje skoro przy silnym trądziku w zasadzie tylko on działa. Ja jak najbardziej polecam panią doktor. Jedyne zastrzeżenie to ewentualnie oględne sprawdzanie stanu skóry. Niektórzy dermatolodzy robią to dokładnie i nie ograniczają się do twarzy. Podsumowując jednak ja polecam.

Pani doktor owszem bardzo mila ale jej pomoc ograniczyla sie do dania mi 2 probek kremu dostepnego w aptece. Diagnoze moglam postawic sama patrzac w lusterko.Ogolnie nie polecam. Szkoda kasy

Pani doktor przepisuje Izotek, ponieważ to jest jedyny skuteczny lek na trądzik. Mnie pani doktor leczyła preparatami złuszczającymi, antybiotykami i to dawało krótkotrwały i niezadowalający efekt. Zanim zdecydowałam się na terapię izotretinoiną pani doktor dała mi materiały informacyjne na temat tego leku. Dokładnie poinformowała o skutkach ubocznych, powiedziała co stosować, żeby je złagodzić. Do tego jest bardzo sympatyczna i nie lekceważy żadnego problemu. Ja polecam jak najbardziej dr Pankowską.

Pani Doktor jest miła, ale nie skuteczna. Mnie również długo leczyła Izotekiem co nie przyniosło efektów.

Może i ma dobre podejście i szacunek, ale jest niekompetentna. Nie potrafiła rozpoznać choroby. Inny lekarz od razu ją zdiagnozował. Raczej nie polecam, tym bardziej, że wizyty są prywatne.

Niby wszystko ok, ale nie do końca. Wszyscy chyba dostają ten sam lek na trądzik - izotek (z 4 koleżanek każda go dostała). Martwi mnie to,że to silny lek a Pani dermatolog mówi,żeby nie panikować (może powodować poronienie-podpisuje się odpowiednie oświadczenie). Nie zapytała mnie o stan zdrowia, ten lek ma znaczący wpływ na nie. Na moją wizytę przeznaczyła 15 minut, bo co tyle umawiani byli pacjenci. Nie tego spodziewałam się po prywatnej wizycie. Sugeruje, by kolejne wizyty były również prywatne.

Byłam z trzylatkiem, bardzo dobre podejście do maluchów, kompetentna, leczenie skuteczne.