Dermatolog Kluczbork

Byczyńska 16 lok. 2
46-200 Kluczbork

Moim zdaniem to mądra lekarka.Uratowała moje włosy przed wypadaniem(a wychodziły garściami),zapisała skuteczne leki i po problemie.Jest życzliwą,chętnie odpowiada na pytania dotyczące problemu,nie odmawia pomocy(wizyty)nawet wtedy gdy ma komplet pacjętów.Jestem pani doktor wdzięczna.

Opinia dodana przez: Iwona

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
Bora-Komorowskiego 1b
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry lekarz. Specjalista na bardzo wysokim poziomie. Umie wyleczyć nawet bardzo ciężkie przypadki. Polecam.

ulica Waryńskiego 40
46-200 Kluczbork

Pani doktor zawsze stosowała adekwatne leczenie. Zostałam dobrze zdiagnozowana w czasie każdej z wizyt, wdrożone leczenie było skuteczne.

Opinia dodana przez: Anita

Waryńskiego 4