lekarz Teresa Miziniak

Wenerolog, Dermatolog

2,4

Nikomu nie polecam i tak nic nie pomoże. Pani mnie kompletnie olała. Przyszłam do Pani z grzybicą to mi powiedziała że wymyślam, a nawet nie spojrzała w to miejsce. Jak grzecznie poprosiłam żeby spojrzała to usłyszałam, że nie mam jej denerwować. Mówiłam do Pani spokojnym tonem, bo przyszłam z problem, a ona mnie okrzyczała. Strasznie niemiła kobieta. Zaznaczam że byłam na NFZ.

Szybki termin wizyty z NFZ , trochę oschłe, lecz profesjonalne podejście. Trafna diagnoza, po tygodniu stosowania zaleconego przez panią Doktor robionego kremu, skora dziecka wróciła do zdrowia. Polecam

Nie polecam. Wizyta trwała zaledwie pięć minut. Pani doktor nie raczyła wstać z krzesła widząc że dziecko jest wystraszone płacze i nie chcę podejść. Znamie na skórze nie potrafiła zdiagnozować. Nie chciała udzielić jakich kolwiek informacji. Nawet dobrze nie przyglądając się. Brak chceci pomocy. Doktor nie uprzejma. Nie polecam, szkoda czasu. Lepiej szukać pomocy gdzie indziej. Po wizycie niczego się nie dowiedziałam.

Nie polecam. Wizyta trwała zaledwie pięć minut.

Nie poświęca wystarczającego czasu na poznanie historii choroby. Traktuje z góry. Nie tłumaczy odpowiednio choroby.

Wizyta w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Zniechęcanie do korzystania z usług NFZ, być może było sugestią do wizyty w godz. prywatnych. Wizyta tu to powrót do PRLowskiej rzeczywistości. Nie polecam wizyt z dziećmi. Arogancja i brak kultury osobistej i profesjonalizmu.

Pani doktor zawsze stosowała adekwatne leczenie. Zostałam dobrze zdiagnozowana w czasie każdej z wizyt, wdrożone leczenie było skuteczne.

Nieuprzejma. Nie pomogła mi ani trochę. Pogorszyła sytuację którą bardzo ciężko wyleczyć.

Nie uprzejma, arogancka kobieta. Nie pomogła mi ani trochę. Przepisywała tylko ciągle inne lekarstwa. Dawała ulotki i kazała mi sama sobie kosmetyki dopasować do moich potrzeb. Nie polecam.

Nie polecam. Pani doktor doprowadziłaby mojego synka do rozprzestrzenienia się choroby na całe ciało!!! Diagnoza nie trafiona!!!

Nieuprzejma,arogancka,!Nikomu nie polecam!

Nieuprzejma,arogancka,!Nikomu nie polecam!