lekarz Teresa Miziniak

Wenerolog, Dermatolog

2,4

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor pomogła mi z dość trudnym problemem, byłam już wcześniej u innego lekarza i leczenie nie przynosiło skutków. Dopiero doktor Miziniak mi pomogła i choroba na szczęście już nie wraca

Bardzo poolecam tego lekarza, gdyż rozwiązał on mój problem zdrowoty nie biorąc żadnych dodatkowych opłat za to.

Jestem zawiedziona.Weterynarz leczący mojego zwierzaka ma więcej empatii niż Pani doktor..

Miałam nieprzyjemność poznać panią Doktor Teresę Miziniak. Przyszłam do Pani "doktor" z dwoma dolegliwościami, lecz Pani Miziniak zachowała się tak arogancko w stosunku do mnie jak również mojej mamy, że nawet nie zdążyłam skonsultować z nią drugiego problemu z jakim się borykam. Zaznaczam, że nie zachowałam się arogancko w stosunku do tej Pani choć przez zachowanie Pani doktor byłam zmuszona opuścić jej gabinet bez słowa. I z pewnością nigdy tam nie wrócę. Pani doktor nie wzbudza zaufania, nie jest uprzejma, nie wytłumaczyła mi mojej choroby lecz jedyną poradę jaką uzyskałam to poczytanie na ten temat w internecie. Z pewnością nikomu nie polecam tej Pani, sprawia wrażenie mało obytej w swoim fachu. Stanowczo odradzam ! 100% Negatyw !!!

Nie polecam nikomu Panią doktor chodziłem na wizyty wiele razy miałem podrażnioną skórę twarzy po goleniu żadne preparaty które przepisywała mi Pani doktor nie pomogły. Do tego miałem kilka pękniętych naczyń na twarzy które Pani doktor usunęła zostały lekkie blizny o których wcześniej nie zostałem poinformowany.

Pani doktor bardzo trafnie zdiagnozowała u mnie grzybicę paznokcia i przepisała lekarstwa które skutecznie doprowadziły do wyleczenia.