Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog Ostrów Wielkopolski

lekarz Lucyna Lisiecka

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobra lekarka, zawsze usmiechnieta, zyczliwa i w bardzo szybkim tempie i skutecznie wyprowadzila moje dziecko z AZS. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Arkadiusz Walczyński

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Kompetentny, życzliwy, empatyczny, nastawiony na dobro pacjenta, człowiek o wielkim sercu… mogłabym tak wymieniać bez końca.. polecam każdemu, z problemami dermatologicznymi. Poza trafną diagnoza i udanemu leczeniu, Pan Doktor zawsze wspiera dobrym słowem, dzięki czemu z gabinetu wychodzę podbudowana - jest wspaniałym psychologiem.
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Małgorzata Fabrowska-Frąckiewicz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 28 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Nie można tej kobiety nazwać lekarzem!!!! Kobieta ze znikoma wiedzą medyczną nabyta chyba w googlach, bezczelna , chamska brak jakiejkolwiek kultury. Przepisują leki z wielką łaską wybiera najgorsze antybiotyki jakie są dostępne na rynku. Odradzam jeśli chcesz zachować zdrowie nie idź do tej kobiety.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Gray

ulica Bojanowskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

Koszmar ...to jedyne słowo jakie można tutaj wpisać blizny,rany,a nawet ratowanie mojego życia. To co ta Pani zrobiła z moją twarzą najlepsi lekarze w Polsce zostali wprowadzeni w osłupienie.Zero empatii zainteresowania się moim zdrowiem.jestem po kilkunastu zabiegach żeby wrócić do żywych moją historię zdjecia,filmy pokażę w mediach w odpowiednim czasie tak aby żadna kobieta nie cierpiała tak jak ja. Kategorycznie odradzam.
Opinia dodana przez: Bogna