lekarz Małgorzata Fabrowska-Frąckiewicz

1,3
1,1
1,1
1,2

Nie można tej kobiety nazwać lekarzem!!!! Kobieta ze znikoma wiedzą medyczną nabyta chyba w googlach, bezczelna , chamska brak jakiejkolwiek kultury. Przepisują leki z wielką łaską wybiera najgorsze antybiotyki jakie są dostępne na rynku. Odradzam jeśli chcesz zachować zdrowie nie idź do tej kobiety.

Brak kompetencji , profesjonalizmu , podejścia do pacjenta , gburowata , nieuprzejma lekarka , która traktuje pracę w przychodni jak prywatny folwark , pacjent zło konieczne , zero zrozumienia dla człowieka i jego problemów , nie można się spóźniać i nie daj boże zapomnieć o wizycie wtedy dzwoni do domu i delikatnie mówiąc nieprzyjemnie żąda wyjaśnień dlaczego się nie przyszło - chciałem wtedy zawiadomić izbę lekarską oficjalna skargą na tego lekarza!!!!!!A poza tym zero podejścia do dzieci , leczenie wdrożone przez nią nie przynosi żadnych pozytywnych rezultatów , po prostu koszmar , stanowczo odradzam ,no niewyobrażalne że w dzisiejszych czasach jeszcze funkcjonują tacy specjaliści , pozostaje mieć nadzieję , że przez swoje zachowanie nie długo nie będzie miała kogo leczyć , i tak będzie najlepiej , tym bardziej , że w Ostrowie naprawdę nie brakuje świetnych fachowców w tej dziedzinie!

Tragedia....lekarz bez totalnej wiedzy, byłam 2razy z tym samym problemem, za każdym razem zapisała leki za ponad 200 zł,jeszcze bez zniżki,bo zapomniałem wziąć legitymacji ubezpieczeniowej,leki nie pomogły....nie rozpoznała sie na mojej chorobie.....nie potrafiła nic powiedzieć tylko pisała, pisała i jeszcze raz pisała coś w swoich notatkach.....na jednej z wizyt miałam swoje dziecko, pokazalam jej tylko liszaj dziecka,,który mały miał na ręce a ona skasowana mnie dodatkowo 70 zł czyli na jednej wizycie zaplacilam 140 zł +druga wizyta 70 +leki 400 zł razem 610 zł a problem mój nie zniknal.Nie polecam tej niekompetentnej osob!!!!!

Zgadzam się z opiniami o tej lekarce. Ja do tej pory nie moge zapomnieć wizyty u tej"doktorki" Przyjechałam taksówką 3 minuty przed umówiona wizytą(pierwszą). W poczekalni nikogo nie było, poza recepcjonistką i tą doktorką( o czym jeszcze nie wiedziałam) Po moich pytaniach...Panie! zbywały mnie półsłówkami! Jak było 5 minut po czasie! To Doktorka powiedziała...no widzi pani teraz to już jest pani spóźniona i będzie trzeba czekać na koniec kolejki, może 3 lub 5 godzin!!! Myślałam że jestem "W ukrytej kamerze" A sama wizyta to jeden wielki koszmar!!!!! Po 1/2 godziny ...

Myślałam że jestem "W ukrytej kamerze" A sama wizyta to jeden wielki koszmar!!!!! Po 1/2 godziny znęcania psychicznego, poniżania mnie w gabinecie! Mówienia mi ze ona nie leczy głowy!!! Wreszcie wzięła mnie na fotel oglądnęła i powiedziała że ona nie jest od tego!!! Popłakałam się to mi kazała po chusteczki iść sobie do kiosku, na ulicy.

TA DOKTORKA TO TOTALNE NIEPOROZUMIENIE TRAKTUJE PACJENTA JAK ZŁO KONIECZNE, ZERO KOMUNIKATYWNOŚCI I WIEDZY MEDYCZNEJ. NONSZALANCKA, AROGANCKA SPOTKANIA Z TĄ LEKARKĄ DOPROWADZAJĄ MNIE DO FURII JAK I RÓWNIEŻ INNYCH PACJENTÓW. NIE MOŻNA SIĘ SPÓŹNIAĆ, TRZEBA SIĘ TŁUMACZYĆ JAK PRZED POLICJĄ. CAŁKOWITY BRAK KULTURY OSOBISTEJ. NAJLEPSZA JEST WYWIESZKA Z ILOŚCIĄ PACJENTÓW KTÓRZY SIĘ NIE STAWILI NA WIZYTĘ U LEKARZA JAK W PRL-U.PANI DOKTOR FRĄCKIEWICZ - FABROWSKA UWAŻA SIĘ ZA ALFĘ I OMEGĘ I ZA NIC MA FAKT ŻE DZIECKO SIĘ ROZCHOROWAŁO , BĄDŹ JEST GOŁOLEDŹ.OGÓLNIE CAŁA TA PRZYCHODNIA Z RECEPCJONISTKĄ ( SIOSTRA PANI DOKTOR) TWORZĄ WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ PGR -U I UWAŻAM, ZE SA PRZYKŁADEM JAK NIE POWINNO BYĆ. MYŚLĘ ŻE MOJA OPINIA ROZJAŚNI TEJ PRZEMĄDRZAŁEJ DOKTORCE W GŁOWIE I MOŻE W SŁOWNIKU ZNAJDZIE TAKIE WYRAZY JAK WSPÓŁCZUCIE, ZROZUMIENIE PROBLEMÓW, TROSKA O PACJENTA A W SZCZEGÓLNOŚCI PODEJŚCIE DO DZIECI.(CHYBA ZE ICH SIĘ NIE MA . MAM NADZIEJE,ZE BRAK PACJENTÓW A CHODZĄ DO NIEJ TYLKO NIEŚWIADOMI PRZYCZYNI SIĘ DO ROZWIĄZANIA TEJ STAJNI INTELIGENCJI PROWINCJONALNEJ".

Pani doktor nie miła, ale z trądziku mnie wyleczyła, w leczeniu tej choroby mogę polecać, ale idąc do niej zastanawiam się jaki ma dzisiaj humor, też miałem z nią kilka nieprzyjemnych starć, proponuję być tak samo nie miłym jak ona u mnie to zadziałało, kilka razy jej odburknąłem jak ona to robi i pani doktor nawet miła się zrobiła.

PO PROSTU TRAGEDIA NA KÓŁKACH !!!! TA BABA JEST NIENORMALNA!!! WYŻYWA SIĘ NA LUDZIACH, WYZYWA PACJENTÓW, JEST CHORA PSYCHICZNIE. TO "LEKARZ" DO LUDZI O MEGA MOCNYCH NERWACH. NIC TYLKO JEJ WALNĄĆ W ŁEB !

To ta lekarka jeszcze przyjmuje? Myślałam że zamknęła praktykę i praktykuję za zwierzętach. Porażka przez duże P, nie polecam. Kompletny brak kompetencji i zero podejścia do pacjenta, pacjent to jakiś idiota, przygłup według niej.

Najgorszy lekarz, u którego byłam! Nieuprzejma, wyniosła, brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, zwłaszcza dziecka - byłam z 1,5 roczną córką!Niekompetentna - nawet nie umiała poprawnie zdjagnozować mięczaka zakaźnego, mimo mojej sugestii, że jestem u niej jako specjalisty zgodnie z wyraźnym zaleceniem pediatry! Nawet jeśli byłam u niej z wizytą tzw. publiczną i nie otrzymała od razu do ręki - nie usprawiedliwia to takiego skandalicznego wręcz zachowania! Nie jestem niestety osamotniona w ocenie tej pani i kolejny lekarz, do którego trafiłam z dzieckiem w ww. sprawie przyjmuje jak mi powiedział wielu pacjentów, którzy mieli tą wątpliwą przyjemność złożenia wizyty u ww. pani! Skandal, że ktos taki jest w ogóle lekarzem!!!Odradzam zdecydowanie!!!!

zgadzam się ze wszystkimi opiniami bardzo zarozumiała osoba i nieprzyjemna,a to pewnie bierze się z tego że nie może mieć dzieci.poszłam do niej bo można zapisać się z dnia na dzień.Do dobrego dermatologa czeka się kilka miesięcy.Nie polecam.Powinna leczyć się na nogi bo na głowę jest już za póżno.