lekarz Małgorzata Fabrowska-Frąckiewicz

1,3
1,1
1,1
1,2

ZGADZAM SIE ZE WSZYStkimi ta lekarka jest beeeeeznadziejna. nie daje dojsc do słowa ostatnio myślalam ze wybuchne tak mnie zirytowała. traktuje pacjentów jak dzieci. w życiu do niej nie wróce a opinie w moim gronie znajomych ma juz wyrobiona>>>> jeszce raz duże NIEEE dla tej przemądrzałej pani dr

zgadzam się z wszystkimi opiniami, Pani doktor lekceważąc moje problemy ze skórą stwierdziła że to jest mój problem i powinnam się z nim pogodzić... jest bezczelna, myśli że pozjadała wszystkie rozumy, szczerze nie polecam, ja przynajmniej do niej więcej nie pójdę !

takiego lekarza to w życiu nie spotkałam jest bezczelna pyskata i nie wychowana myśli że pozjadała wszystkie rozumy nie polecam zgadzam sie z każdą opinią na jej temat

Zgadzam się z pezdmowcami, ja jestem niedoszłą pacjętką Pani doktor na szczęście. Ale to jak mnie potraktowała pozostawia wiele do życzenia. Brak kultury i szcyt bezczelności!!!

Dr Fabrowska powiedziała,że jest bezradna,jeżeli chodzi o leczenie mnie.Nie przepisała leków,kazała wykończyć te,które mam i nie starała się pomóc.

TA DOKTORKA TO TOTALNE NIEPOROZUMIENIE TRAKTUJE PACJENTA JAK ZŁO KONIECZNE, ZERO KOMUNIKATYWNOŚCI I WIEDZY MEDYCZNEJ. NONSZALANCKA, AROGANCKA SPOTKANIA Z TĄ LEKARKĄ DOPROWADZAJĄ MNIE DO FURII JAK I RÓWNIEŻ INNYCH PACJENTÓW. NIE MOŻNA SIĘ SPÓŹNIAĆ, TRZEBA SIĘ TŁUMACZYĆ JAK PRZED POLICJĄ. CAŁKOWITY BRAK KULTURY OSOBISTEJ. NAJLEPSZA JEST WYWIESZKA Z ILOŚCIĄ PACJENTÓW KTÓRZY SIĘ NIE STAWILI NA WIZYTĘ U LEKARZA JAK W PRL-U.PANI DOKTOR FRĄCKIEWICZ - FABROWSKA UWAŻA SIĘ ZA ALFĘ I OMEGĘ I ZA NIC MA FAKT ŻE DZIECKO SIĘ ROZCHOROWAŁO , BĄDŹ JEST GOŁOLEDŹ.OGÓLNIE CAŁA TA PRZYCHODNIA Z RECEPCJONISTKĄ ( SIOSTRA PANI DOKTOR) TWORZĄ WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ PGR -U I UWAŻAM, ZE SA PRZYKŁADEM JAK NIE POWINNO BYĆ. MYŚLĘ ŻE MOJA OPINIA ROZJAŚNI TEJ PRZEMĄDRZAŁEJ DOKTORCE W GŁOWIE I MOŻE W SŁOWNIKU ZNAJDZIE TAKIE WYRAZY JAK WSPÓŁCZUCIE, ZROZUMIENIE PROBLEMÓW, TROSKA O PACJENTA A W SZCZEGÓLNOŚCI PODEJŚCIE DO DZIECI.(CHYBA ZE ICH SIĘ NIE MA . MAM NADZIEJE,ZE BRAK PACJENTÓW A CHODZĄ DO NIEJ TYLKO NIEŚWIADOMI PRZYCZYNI SIĘ DO ROZWIĄZANIA TEJ STAJNI INTELIGENCJI PROWINCJONALNEJ".

Mogę tylko podpisać się pod opiniami pozostałych pań. Niesympatyczna, nieuprzejma, wciąż nadąsana, sztywna pani doktor. Aż strach wejść do gabinetu i odezwać się, bo zawsze człowiek spotka się z krytyką. Chodziłam tam ze sobą, chodziłam z dzieckiem. Zero podejścia, zero uśmiechu. Kobieta -robot. Nie polecam. Cała ta przychodnia to jedno wielkie nieporozumienie. Łącznie z panią z recepcji. Zresztą to siostry więc bez dalszego komentarza. Do innych dermatologów czeka się tygodniami do tej pani doktor zaledwie kilka dni. Nie trzeba się dziwić po tych opiniach dlaczego tak jest.

Najgorszy lekarz, u którego byłam! Nieuprzejma, wyniosła, brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, zwłaszcza dziecka - byłam z 1,5 roczną córką!Niekompetentna - nawet nie umiała poprawnie zdjagnozować mięczaka zakaźnego, mimo mojej sugestii, że jestem u niej jako specjalisty zgodnie z wyraźnym zaleceniem pediatry! Nawet jeśli byłam u niej z wizytą tzw. publiczną i nie otrzymała od razu do ręki - nie usprawiedliwia to takiego skandalicznego wręcz zachowania! Nie jestem niestety osamotniona w ocenie tej pani i kolejny lekarz, do którego trafiłam z dzieckiem w ww. sprawie przyjmuje jak mi powiedział wielu pacjentów, którzy mieli tą wątpliwą przyjemność złożenia wizyty u ww. pani! Skandal, że ktos taki jest w ogóle lekarzem!!!Odradzam zdecydowanie!!!!

nie polecam trafic do pani doktor to jak kulą w płot,nie miła nie kompetentna wogule brak mi słów,byłam z córką u niej 2 razy i juz nigdy wiecej,odradzam wszystkim naprawde szkoda piniedzy i czasu!!!!!!

Bardzo niekompetentny lekarz, niemiła Pani doktor, strach się odezwać. Nawet na wizytach prywatnych potrafi być opryskliwa. Nie tłumaczy, wychodzi z założenia, że ona jest najważniejsza a nie pacjent. I nie wolno pyta o inny rodzaj choroby niż z tym, z którym się przyszło bo to już za dużo!!! Nie trafia z diagnozą!