lekarz Małgorzata Fabrowska-Frąckiewicz

1,3
1,1
1,1
1,2

bez komentarza.. PORAŻKA!!! nie polacam, odradzam.. CHORA PSYCHICZNIE !!!

bez komentarza.. PORAŻKA!!! nie polacam, odradzam.. CHORA PSYCHICZNIE !!!

słyszałam,że pani doktor jest niezrównoważona psychicznie,ale nie myślałam,że jest tak żle.mam nadzieje,że jest jakiś sposób,żeby zabronić jej leczenia i kontaktu z ludżmi.Ja mam zamiar złożyć oficjalną skargę do Izby Lekarskiej.Trzymajcie się od niej jak najdalej no chyba,że oprócz nie wyleczonego trądziku chcecie nabawić się jeszcze nerwicy.Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych.

Brak wiedzy, kompetencji i do tego nieuprzejma. Kompletnie nie słucha pacjenta.

Brak wiedzy, kompetencji i do tego nieuprzejma. Kompletnie nie słucha pacjenta.

Pani doktor nie miła, ale z trądziku mnie wyleczyła, w leczeniu tej choroby mogę polecać, ale idąc do niej zastanawiam się jaki ma dzisiaj humor, też miałem z nią kilka nieprzyjemnych starć, proponuję być tak samo nie miłym jak ona u mnie to zadziałało, kilka razy jej odburknąłem jak ona to robi i pani doktor nawet miła się zrobiła.

Co tu komentować, inni pacjenci powiedzieli już wszystko!

Co tu komentować, inni pacjenci powiedzieli już wszystko!

Jeżeli komuś nie zależy na życiu i zdrowiu to polecam tego lekarza. Pani doktor zdiagnozowała u mnie czerniaka jako łuszczycę i kazała smarować maścią sterydową!!! Wizyta trwała może 5 min, koszt 70 zł, ale nie o pieniadze tu chodzi a o fakt opóźnienia w leczeniu właściwej choroby.Podsumowując TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD NIEJ!!!

Brak kompetencji , profesjonalizmu , podejścia do pacjenta , gburowata , nieuprzejma lekarka , która traktuje pracę w przychodni jak prywatny folwark , pacjent zło konieczne , zero zrozumienia dla człowieka i jego problemów , nie można się spóźniać i nie daj boże zapomnieć o wizycie wtedy dzwoni do domu i delikatnie mówiąc nieprzyjemnie żąda wyjaśnień dlaczego się nie przyszło - chciałem wtedy zawiadomić izbę lekarską oficjalna skargą na tego lekarza!!!!!!A poza tym zero podejścia do dzieci , leczenie wdrożone przez nią nie przynosi żadnych pozytywnych rezultatów , po prostu koszmar , stanowczo odradzam ,no niewyobrażalne że w dzisiejszych czasach jeszcze funkcjonują tacy specjaliści , pozostaje mieć nadzieję , że przez swoje zachowanie nie długo nie będzie miała kogo leczyć , i tak będzie najlepiej , tym bardziej , że w Ostrowie naprawdę nie brakuje świetnych fachowców w tej dziedzinie!

Zgadzam się z opiniami o tej lekarce. Ja do tej pory nie moge zapomnieć wizyty u tej"doktorki" Przyjechałam taksówką 3 minuty przed umówiona wizytą(pierwszą). W poczekalni nikogo nie było, poza recepcjonistką i tą doktorką( o czym jeszcze nie wiedziałam) Po moich pytaniach...Panie! zbywały mnie półsłówkami! Jak było 5 minut po czasie! To Doktorka powiedziała...no widzi pani teraz to już jest pani spóźniona i będzie trzeba czekać na koniec kolejki, może 3 lub 5 godzin!!! Myślałam że jestem "W ukrytej kamerze" A sama wizyta to jeden wielki koszmar!!!!! Po 1/2 godziny ...

Myślałam że jestem "W ukrytej kamerze" A sama wizyta to jeden wielki koszmar!!!!! Po 1/2 godziny znęcania psychicznego, poniżania mnie w gabinecie! Mówienia mi ze ona nie leczy głowy!!! Wreszcie wzięła mnie na fotel oglądnęła i powiedziała że ona nie jest od tego!!! Popłakałam się to mi kazała po chusteczki iść sobie do kiosku, na ulicy.

W leczeniu trądziku mi pomogła. W sumie mogę polecić ;)

W leczeniu trądziku mi pomogła. W sumie mogę polecić ;)

Radzę omijać szerokim łukiem. Ta Pani swoje problemy emocjonalne odbija na pacjentach. A sytuacje jakie mają miejsce przed jak i w gabinecie są tak żenujące że aż śmieszne.