Dermatolog Racibórz

Kamienna 30
47-400 Racibórz

Serdecznie polecam panią dermatolog jest bardzo miła dzięki czemu wizyty nie są krępujące także potrafi zawsze pomóc przez co darzę dużym zaufaniem tego lekarza ;)

Opinia dodana przez: A.K.

Specjalistyczny Gabinet Dermatologii, Dermatologia estetyczna

47-400 Racibórz

lecze córke u PANI HANSLIK w Jastrzebiu z powodu atopowego zapalenia skóry kazda wizyta wnosi coś nowego i kazde spotkanie z tym lekarzem to miły kontakt i profesjomalizm w 100%

Opinia dodana przez: ALICJA

Gabinet psychologiczny
ul. Kolejowa 19a ESKULAP
47-400 Racibórz

Z całego serca polecam leczenie u Pani doktor . Już na pierwszej wizycie odpowiednio dobrała leki,które pomogły,objaśniła przebieg leczenia,odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Bardzo uprzejma i nieśpiesząca się do kolejnego pacjenta Pani Doktor. Polecam

Opinia dodana przez: Sandra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wiktoria Kralewska-Kućmierz
Solna 4 lok. 3
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, uprzejmy, mający czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie.Polecam.