Renata Skaźnik-Hanslik

Dermatolog

3,5

REWELACYJNA wizyta oraz super efekt zalecanego leczenia,zniknął mój problem, którego żaden wcześniejszy lekarz nie potrafił skutecznie wyeliminować Dziękuję i POLECAM

Zdecydowanie NIE POLECAM! Pani Doktor sprawia wrażenie wyniosłej, odniosłam wrażenie, że lepiej w ogóle o nic nie pytać.. Już po minucie w jej gabinecie moja recepta była gotowa. Po prostu taśmowo... Ale to nie wszystko, bo usłyszałam, że jest już późno i że tak naprawdę czas mojej wizyty już minął (!). Totalna bezczelność. Nigdy nie zostałam tak potraktowana nawet przez lekarza na NFZ, nie wspominając już o wizycie prywatnej. Brak kultury osobistej w stosunku do pani recepcjonistki również mocno razi. Raz jeszcze - NIE POLECAM!

Raz jeszcze - NIE POLECAM!

lecze córke u PANI HANSLIK w Jastrzebiu z powodu atopowego zapalenia skóry kazda wizyta wnosi coś nowego i kazde spotkanie z tym lekarzem to miły kontakt i profesjomalizm w 100%

serdecznie polecam lekarz godny uwagi kompetentny.moje kłopoty ustąpiły po jednej wizycie,powtarzam jednej.