Filtruj terminy

lekarz Agata Filipowska-Grońska

NZOZ SilverMed
Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska

Pani doktor bardzo sympatyczna , usunięcie znamion bez strachu i bólu, profesjonalne podejście, Pani doktor wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo oraz odpowiada na wszelkie pytania.
Polecam K.
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Jolanta Karlicka-Chmiel

Wolności 2
41-710 Ruda Śląska

Polecam Panią doktor dermatolog. Jest to lekarz godny polecenia z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Pani doktor Karlicka jest uprzejma osoba z niezbędna wiedza lekarska i dzięki Pani doktor moje problemy skórne z każdą wizyta polepszają się.

Dziękuję bardzo i polecam!
Opinia dodana przez: Olga

Grażyna Kaczor

Przychodnia Specjalistyczna

41-705 Ruda Śląska

Pani odmówiła dzisiaj przyjęcia dwóm osobom, gdyż "kończy pracę o 11" (co nie stanęło na przeszkodzie o 11.07 przyjąć jednak kolejną pacjentkę). Jedna z osób czekających na przyjęcie chciała tylko receptę na lek, lecz p. Kaczor odmówiła nawet tego, bo "wyłączyła komputer". Zaznaczam, że w recepcji mówią, że należy przyjść do doktora między 7 a 11, a nieprzyjęte pacjentki czekały na przyjęcie co najwyżej od godziny 10.30.
Pani doktor, ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Katarzyna Dernes-Mercik

Polna 21
41-710 Ruda Śląska

Wizytę poprzedziła informacja o zaliczonych dwóch fakultetach. Pacjent nie może się odzywać a w ogóle jest złem koniecznym. Brak wyjaśnień dotyczących choroby i sposobu podawania leków. Ze wściekłością skierowała do chirurga co okazało się jak najbardziej potrzebne. W pełni zgodne poprzednie opinie.
Opinia dodana przez: Krycho

lekarz Katarzyna Mercik

Polna 21
41-710 Ruda Śląska

Terapia dotycząca umiarkowanej łuszczycy działa bardzo skutecznie.

lekarz Teresa Koźlicka-Kempa

Gabinet Dermatologiczny
Tuwima 8
41-710 Ruda Śląska

Pani doktor na pewno nie leczy dobrze i kompleksowo jeśli chodzi o dzieci. Moja pociecha trafiła do szpitala po zaaplikowaniu przez doktorke różnego rodzaju sterydów. Wg niej dziecko miało uczulenie, a w szpitalu stwierdzili grzybicę zaawansowana i reakcje alergiczna po lekach od pani doktor . Poza tym na każdej wizycie ( a było ich 3 ) nie można było doprosic się o badania , bo Pani doktor twierdziła że wie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Dermatolodzy w Rudzie Śląskiej