lekarz Agata Filipowska-Grońska

Dermatolog

Polecam Panią doktor. Pacjent może się czuć zaopiekowany .korzystałam z usług pani doktor dwukrotnie - za każdym razem byłam zadowolona a leczenie trafione

Nie polecam Panią doktor, badanie fizykalne trwało maksymalnie 5 sekund, ewidentnie moje pytania dotyczące dolegliwości, z którą się zwróciłam o pomoc bardzo Panią doktor irytowały i było to okazywane w bardzo wyraźny sposób. Na moje pytanie dlaczego Pani doktor zleca mi leczenie grzybicy skoro wcześniejsze badania i opinie na to nie wskazują, powiedziała, że nie musi mi się tłumaczyć, bo i tak nie zrozumiem, a ona w branży jest od 20 lat i wie co robi. Na koniec powiedziano mi, że muszę iść do tego lekarza, który mi powiedział, że grzybicy nie mam (tak naprawdę poszłabym, ale niestety brałam pierwszy lepszy termin, gdyż w Luxmed z tym jest ciężko i czekałam na owy termin od kilku tygodni). Na moją prośbę zostały zlecone ponowne badania mykologiczne, a na pytanie o dalszych krokach dostałam odpowiedź, iż mam robić jak uważam. Bardzo arogancka i niemiła osoba.

odradzam jakikolwiek kontakt z Pania doktor. pracuje jako konsultant w Luxmed. podczas rozmowy od poczatku o zabarwieniu pretensjonalnym do pacjenta, zamiast odpowiadac na sluszne pytania z mej strony odnosnie ciezkiej choroby ktora mi doskwiera, pani doktor zaczela byc absolutnie bezpodstawnie cyniczna...uzywajac, m in sformulowania: "nie wiem..czy jak mowie po chinsku...czy moze mandarynsku.." w odpowiezic poprosilem o profesjonalizm i wiecej empatii jak i zrozumienia dla braku mej wiedzy to Pani doktor sie ROZLACZYLA :)

odradzam jakikolwiek kontakt z Pania doktor.

Opieka, zrozumienie, bardzo fachowe podejście do pacjenta to właśnie otrzymałam na wizycie u Pani doktor, bardzo polecam

Wizyta z 16 miesięcznym dzieckiem. Dziecko miało kilka ognisk wysypki, po wejściu pani doktor zapytała z czym przyszliśmy, to powiedzieliśmy że ma wysypkę i pokazaliśmy w dwóch miejscach, nie raczyła nawet poprosić o rozebranie dziecka żeby zobaczyć czy gdzieś indziej nie ma innych objawów. Zero zainteresowania pacjentem, "oględziny" dziecka trwałych nie dłużej niż 10 sekund. Koszt wizyty 200 zł zero poprawy po dwóch tygodniach. Oprócz tego że była w miarę miła żadnych plusów nie widzę po tej wizycie.

Wizyta z 16 miesięcznym dzieckiem.
Koszt wizyty 200 zł zero poprawy po dwóch tygodniach.
Oprócz tego że była w miarę miła żadnych plusów nie widzę po tej wizycie.

Skorzystałam z porady w placówce luxmed. Może Pani doktor miała zły dzień, jednak to nie zwalnia jej ze świadczenia na profesjonalnym poziomie usług. Ja jestem klientem, a ona jednak usługodawcą. Pani doktor wykazała się brakiem empatii, o wszystko musiałam dopytywać, nie otrzymałam porady "wprost" , nie otrzymałam opisu mojej choroby, ewentualnie jej podejrzeń. Z grubej rury antybiotyk bez słowa wyjaśnienia. Na moje dociekliwe pytania Pani doktor była co raz bardziej zasadnicza i oschła, udzielając nieuprzejmych porównań i mnie dyskredytując. Po wymianie uszczypliwości na pytanie jeżeli antybiotyk nie pomoże to jak sobie mogę radzić z moją przypadłością otrzymałam zalecenie: krem nivea! No cóż to nawet nie jest śmieszne.

Pani doktor bardzo sympatyczna , usunięcie znamion bez strachu i bólu, profesjonalne podejście, Pani doktor wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo oraz odpowiada na wszelkie pytania. Polecam K.

Polecam K.

Bardzo fajna pani doktor. Mnie pomogła idealnie. Zdiagnozowała i wyleczyła zmiany skórne, z którymi inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Polecam serdecznie

W zadnym wypadku nie polecam!!! Ok. 2 lata temu chcialam u tej pani wyleczyc grzybice paznokci, bez badania mykologicznego zdiagnozowala co to za grzyb i przepisala leki za przeszlo 150 zl??? bez skutku... mialam jeszcze problem z wypryskami na czole i tu tez sie nie udało pani doktor, nie wspomne juz o spoznieniach bez slowa przepraszam ,ba nawet bez dzien dobry... tak , wiec nie polecam i sama tez juz nie skorzystam

lekarz godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!