NZOZ SilverMedNZOZ SilverMed - zdjęcie profilowe

NZOZ SilverMed

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Wybraliśmy 3 określenia, które wyznaczają kierunek naszej działalności. Wierzymy, że wszyscy Pacjenci zasługują na wysokie standardy leczenia. Każdy z Państwa ma prawo liczyć na oddanie lekarza, prawidłową diagnozę i wdrożenie skutecznego leczenia.

Silvermed to specjalistyczna przychodnia o szerokim zakresie usług medycznych. Naszym pacjentom fachową wiedzą i doświadczeniem służą lekarze ginekolodzy, dermatolodzy, chirurdzy ogólni i stomatolodzy.

NOWOCZESNY SPRZĘT

Jesteśmy przychodnią idącą z duchem czasu, dlatego korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu medycznego.

EMPATIA

Nasz personel podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, z uśmiechem i życzliwością. Zależy nam, aby pacjenci czuli się w naszej przychodni komfortowo.

SPECJALISTYCZNA OPIEKA

Stawiamy na najwyższej klasy specjalistów i oddajemy do ich dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt.

TRAFNA DIAGNOZA

Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę, aby postawić trafną diagnozę, która oszczędza pacjentom zbędnego bólu i osłabienia.

Nasi lekarze

Ginekologia