Ranking placówek

Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska
tel. 731 077 667, 32 700 77 33

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
POLECAM WSZYSTKIM TĄ PLACÓWKĘ ZDROWIA PACJENCI SĄ PRZYJMOWANI PO MINIMALNYM OKRESIE OCZEKIWANIA LEKARZE SĄ KOMPETENTNI CAŁY PERSONEL JEST BARDZO UPRZEJMY POLECAM WSZYSTKIM TĄ PRZYCHODNIĘ
Opinia dodana przez Bożena

Jankowskiego 6/03
41-710 Ruda Śląska
tel. 32 24 20 788

Polecam tę przychodnie. Należę tutaj od 30 lat i nigdy sie nie zawiodłam. Personel medyczny jest profesjonalny, uśmiechnięty i życzliwy. Niedawno miałam straszne zatrucie i nigdzie nie otrzymałam pomocy przez pandemie, a w tej przychodni lekarze i pielęgniarki udzielili mi pomocy dzięki której stanęłam na nogi. Poza tym zadowolona byłam jeszcze kiedy moja córka należała do przychodni dla dzieci więc polecam wszystkim👍
Opinia dodana przez Beata
Byłem już na dwóch wizytach w tej przychodni, a dokładniej u Pana Doktora Zeka i jestem mile zaskoczony, najlepszy lekarz u jakiego byłem. W moim życiu byłem już u wielu lekarzy, ale takiego profesjonalisty nie spotkałem do teraz, Polecam każdemu, który zawiódł się na polskiej służbie zdrowia.

Niestety przy okazji moich dwóch ostatnich wizyt dowiedziałem sie, że Doktor Zeka jest na urlopie, czy ktoś posiada numer osobisty Doktora, byłbym ...
Opinia dodana przez Janek

ulica Kokota 172