Wieliczka

Estetyka Uśmiechu
Klaśnieńska 16 , Wieliczka

Nie ma potrzeby aby się rozpisywać. Napiszę krótko, pani dr jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkałem. Szczerze polecam! :)
Opinia dodana przez: Paweł T.

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

Gabinet Chirurgiczny
Kraków ul.Kobierzyńska 98. Wieliczka ul. Sikorskiego 6

Jestem osobą mocno schorowaną, trzydziestoletnia cukrzyca poczyniła zniszczenie mojego organizmu.Destrukcja kości i stopa cukrzycowa doprowadziły mnie do Pana Doktora Politańskiego. Zawdzięczam mu ogromnie dużo, jako jeden z niewielu ratował moją nogę, robił wszystko aby nie doprowadzić do amputacji co sugerowali inni.Udało się, mam dwie nogi i będę na nich odwiedzał Pana Doktora nie raz aby okazać mu moją wdzięczność. Dziękuję Panie Doktorze.Dodam jeszcze, że uratowana dzięki Panu Doktorowi noga pozwoliła ...

wieliczka
32-020 Wieliczka

Trudno sie dostac,jest kierowniczka osrodka,szypko pozbywa sie pacjenta,pisze duzo silnych lekow,jest chyba cala dobe w osrodku , ja przyszlem pozno i jeszcze byla

lekarz Aleksandra Kamenczak

Toksykolog, Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80

ul. Królowej Jadwigi 247a

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopalnia Soli "Wieliczka" Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy
ulica Park Kingi 1
32-020 Wieliczka

Uzdrowisko Kopalnia Soli "Wieliczka" Oddział Spółki Kopalnia Soli "Wieliczka" Trasa Turystyczna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Daniłowicza 10

ul. Brata Alojzego Kosiby 5/4-5