dr n. med. Iwona Kaczanowska

1,5
1,4
1,4
1,3

"Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 1992 uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w Krakowie, a trzy lata później II stopień specjalizacji w Klinicznym Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie. Tytułem doktora nauk medycznych posługuje się od 1996 roku.
Doświadczenie zawodowe budowała pracując w Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Szpitalu MSWiA w Warszawie.
Posiada liczne certyfik...

Ta Pani to najgorszy rodzaj lekarza. Powitała mnie chamsko, mówiąc, że skoro drzwi są otwarte to się wchodzi, a nie czeka na korytarzu. Następnie dała mi formularz do wypełnienia, a po mojej pomyłce (nie uzupełniłam wszystkich rubryk), powiedziała, że mam czytać ze zrozumieniem. Nie zapytała się o okoliczności moich dolegliwości, tylko kazała się rozebrać i pokazać zmiany skórne, po czym stwierdziła, że co trzeci Polak to ma i mam przez tydzień nie jeść słonego, kwaśnego, słodkiego, brać szybkie prysznice i nosić BIAŁĄ BIELIZNĘ. Gdyby Pani doktor przeprowadziła normalną rozmowę to by wiedziała, że nie jem słodyczy. Kiedy zapytałam, czy ma zamiar ze mną porozmawiać, to prychnęła, że przyszłam do niej z pytaniem, więc ona mi mówi, co mi jest i jeśli nie czuję potrzeby, to mogę nie wykupywać maści i mieszanek, które mi zapisała. Jak można wydać osąd nie zapytawszy o nic? Nie polecam!

Wizyta przebiegła w wielkim pośpiechu, badanie pobieżne w tempie super-ekspresowym, brak komentarza, brak czasu na odpowiedzi o moje zmiany skórne. Generalnie czułam się jakbym przez te 5 minut w gabinecie lekarce bardzo przeszkadzała w jej czasie i przestrzeni. Pani doktor jest niecywilizowaną i bardzo nieuprzejmą osobą, przez całą wizytę zwracała się do mnie bezokolicznikami (jestem kobietą, mam prawie 40 lat), niektóre komendy wymienię: -Zdjąć! Do majtek, stanik też zdjąć! -Rozebrać się! -Wstać! -Siąść! -Potrzymać włosy! -Pokazać! Wspomnę jeszcze, że oglądanie znamion na całym ciele (oczywiście pozbawionym ubrań i bielizny) odbywa ...

-Zdjąć! Do majtek, stanik też zdjąć!
-Rozebrać się!
-Wstać!
-Siąść!
-Potrzymać włosy!
-Pokazać!
Wspomnę jeszcze, że oglądanie znamion na całym ciele (oczywiście pozbawionym ubrań i bielizny) odbywa się przy oknie w połowie bez osłon - ku uciesze mieszkańców przeciwległego bloku.
Poziom tej wizyty i ogłada lekarki przypomina czasy jaskiniowców, czyli bardzo prymitywne czasy.
Chciałabym, żeby na Panią doktor spłynęła jakakolwiek refleksja gdyż zachowuje się prostacko.
Nigdy więcej do tej lekarki nie wrócę i Państwa przestrzegam.

Pani doktor jest niekulturalna(od razu mówi na "ty"), nieprofesjonalna(gdy poinformowałam o tym, że mam wyniki badań hormonalnych, usłyszałam:"ja się na hormonach nie znam, idź do kogoś innego"), nie interesuje się co się do niej mówi(informowałam, że stosowałam mnóstwo maści, które nie pomagają na mój rodzaj trądziku, na co Pani doktor poleciła kurację zewnętrzną), nie prowadzi wywiadu z pacjentem(nie zapytała o nic, nawet o to od kiedy mam problem z trądzikiem) . Dermatolog bez grama empatii, który mówi: "trzeba było przyjść bez tapety". Gdy poprosiłam o wacik żeby zmyć makijaż (nie tapetę) zaśmiała się pod nosem i powiedziała, że jest kran i mydło. Nikomu nie życzę iść do tej Pani na wizytę. Dodam tylko, że z prywatnej wizyty wyszłam po 3 minutach z płaczem.

Najlepszy dermatolog jakiego poznałam, bardo polecam, pomijając to, że na początku nie przepadałam za Panią Doktor. Duży plus za nie przepisywanie drogich antybiotyków.

Ogólnie to Pani doktor zbadała i powiedziała co i zaproponowala lek, natomiast poza tym odmówiła badania znamion, bo jak to powiedziała, na to trzeba osobne skierowanie, jakby jedno skierowanie do demartologa nie wystarczało. Jak ją poprosiłem, żeby bez skierowania po prostu sprawdziła czy wszystko jest ok, to powiedziała "ale niuniuś, to przyjdz za tydzien ze skierowaniem". pomijając już fakt, że czekałem ponad miesiac na wizyte i to był najwcześniejszy termin. Pozostało jedynie iść prywatne, a Panią doktor nie polecam, no chyba że ktoś nie ma wyjścia.

Pani doktor niestety tytuły i osiągnięcia całkowicie przesłoniły potrzeby pacjenta. Żona przyszła z dzieckiem z kurzajką na stopie do usunięcia. Pani doktor oglądnęła z daleka (!) i przepisała płyn i kazała samodzielnie przez kilka dni usuwać kawałek po kawałku niczym chirurg lub profesjonalny dermatolog narażając dziecko na kilkudniowe cierpienie. Tłumaczyła zalecenia i przebieg kuracji bardzo niezrozumiale i powiedziała, że i tak wróci. Bardzo niemiła w obyciu, dawała kąśliwe uwagi. Tylko zmarnowaliśmy czas i musieliśmy pójść do innego specjalisty ponownie. Unikać jak ognia!

Moja wizyta u tej pani nie odbyła się z powodu jej chamstwa. Doprowadziła mnie do ataku nerwicy czego świadkiem była pani kierownik u której złożyłam skarge na zachowanie tej pani. Zastanawiam sie tylko czy ta skarga zostnie potraktowana poważnie. Z wpisów widać, że z kltura tej pani jest problem.

Tragedia, byłam z 6letnim synem, jedyne co usłyszałam to czemu nie ubezpieczam dziecka które oczywiscie jest ubezpieczone co zostało zweryfikowane w rejestracji. Badanie bez slowa, dziecko rozebrane, ściągane majtki bez uprzedzenia! Tragedia!!! Nie polecam nikomu!

Badanie bez slowa, dziecko rozebrane, ściągane majtki bez uprzedzenia!
Tragedia!!!
Nie polecam nikomu!

Bardzo nieprzyjemna doktor.Wizyta w pośpiechu.w gabinecie spędziłam max 5 min. Nie zainteresowana specjalnie naszym problemem (byłam z córką, noworodek 3tyg ) pobieżnie obejrzała jej znamię i odesłała z "kwitkiem" przy tym niemiła. Szczerze odradzam wizytę u tego "lekarza".

Bardzo nieprzyjemna lekarka. Nie była kompletnie zainteresowana dokładnym rozpoznaniem jednostki chorobowej (dodam, że próbowałem wytłumaczyć co mi dolega, na co odpowiadała, że mam być cicho i ona sama sobie sprawdzi). Lekarka z góry potraktowała mnie jak człowieka drugiej kategorii, który nie zna się na niczym. BARDZO odradzam umawiania się na wizytę u tej pani!