Centrum Medyczne iMed24

Nasi lekarze

Diabetolog   (+3 więcej)
Ortopeda   (+3 więcej)
Choroby zakaźne   (+3 więcej)
Nefrolog   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
RTG   (+5 więcej)
Internista   (+4 więcej)
Pulmonolog   (+4 więcej)
Pediatra   (+3 więcej)
Internista   (+4 więcej)
Pediatra   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Laryngolog dziecięcy   (+3 więcej)
Ginekolog położnik   (+3 więcej)
Otolaryngolog   (+3 więcej)
Reumatolog   (+3 więcej)
Pulmonolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Duży wybór bardzo dobrych specjalistów. Możliwość wykonania badań laboratoryjnych oraz USG. Wizyty odbywają się punktualnie praktycznie co do minuty. Wnętrze czyste i przyjemne i nowoczesne. Zawsze uderzam w pierwszej kolejności tutaj :) Osobiście polecam i placówkę i lekarzy!

Kompleksowość leczenia

Duży wybór bardzo dobrych specjalistów. Czysto, przyjemnie, wizyty bez opóźnienia. Atmosfera przemiła, Panie z rejestracji Przekochane, zawsze pomogą, coś doradzą. Zdecydowanie polecam i napewno jest to miejsce w którym znowu się pojawię

Kompleksowość leczenia

Jedna z lepszych przychodni w Krakowie :) Sprawna obsługa, szybki termin wizyty. Lekarz pełny profesjonalizm, trafna diagnoza i po kilku dniach już lepiej z moim ciśnieniem. Polecam, bardzo bardzo.

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam to miejsce! Chyba jedna z najlepszych przychodni na mapie Krakowa gdzie nie dość że respektuje się potrzeby pacjentów to jeszcze traktuje ich z szacunkiem. Świetni specjaliści z doświadczeniem w ręku co się ceni :) Będę wracać nie raz.Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Bardzo mocno polecam to miejsce. Udałam się tam z nagłym przypadkiem, po tym, jak doświadczyłam problemu z soczewką kontaktową. Przebywający wówczas na miejscu lekarz okulista szybko udzielił mi profesjonalnej pomocy i wykazał się ogromną życzliwością. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, zostałam od razu przyjęta przez przemiła panią doktor. Jestem pod wielkim wrażeniem podejścia całego personelu do pacjenta, duży profesjonalizm połączony z empatią!

Kompleksowość leczenia

Godne polecenia miejsca na mapie Krakowa :) Personel b. sympatyczny i pomocny, przemiłe panie pielęgniarki. Lekarze z fachem w ręku, doświadczeni i rzetelni. Korzystam od pół roku i nigdy nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii