dr n. med. Iwona Kaczanowska

Dermatolog

1,8

"Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 1992 uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w Krakowie, a trzy lata później II stopień specjalizacji w Klinicznym Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie. Tytułem doktora nauk medycznych posługuje się od 1996 roku.
Doświadczenie zawodowe budowała pracując w Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Szpitalu MSWiA w Warszawie.
Posiada liczne certyfik...

Dno dna i 5 metrow pod mułem. Po prostu iść gdzie indziej. Nie tracić czasu. Przypisze złe recepty i źle zdiagnozuje.

Kobieta jest niepoważna. Jadę godzinę w upale w 6 miesiącu ciąży z 15 miesięcznym dzieckiem do niej na konsultacje, dzwonię uprzejmie 10 min przed wizytą ze stoję w korku i spóźnię się do 10 min, a ta że ma prawo mnie nie przyjąć po 7,5 min spóźnienia i jestem jej ostatnim klientem. Masz prawo mieć mnie w poważaniu. Po ocenie domniemam, że to twój styl życia. Zmień profesje. Ani nie jest dobrym człowiekiem ani specjalistą. Z wypaleniem zawodowym zapraszam do mnie na kozetkę, zaradzimy. Albo Panią wyproszę.

A ja chciałam troszkę sprostować część opinii tutaj obecnych haha :)) Owszem pani doktor bardzo pędzi na wizytach i jeśli ktoś ma inne poczucie humoru, niektóre żarty może odebrać na opak, ale ja jestem w niej absolutnie zakochana. Bardzo rzeczowy fachowiec, który naprawdę chce i umie pomóc, a jednocześnie wspaniała psycholog i babka, z którą zwyczajnie da się i można pogadać i jeśli tylko jest potrzeba, klasyczna 3-minutowa wizyta przedłuża się do 0,5 h :)) Zgłosiłam sie do pani doktor z trądzikiem: przypadek kompletnie beznadziejny i lekarze załamywali ręce, ale dzięki jej wyczerpującej wielobranżowej i wielopłaszczyznowej wiedzy, zamiast faszerować mnie drogimi i obfitujących w skutki uboczne lekami, oparła moją terapię na ręcznie robionych, taniutkich maściach z apteki. Każdy inny lekarz chciał mnie skazywać na leki typu izotek, które negatywnie wpływają na stan psychiczny pacjenta, tylko pani Kaczanowska dała mi nadzieję, że jest jeszcze inna droga. Podsumowując, pani doktor jest bardzo bezpośrednia i nie przebiera w słowach, jeśli ktoś nie ma problemu z tym, żeby całkowicie szczerze i bez ogródek zostać poinformowanym o stanie swojego zdrowia i nie potrzebuje leków za miliony, by wierzyć w ich działanie i weźmie do gabinetu porcję dystansu do siebie samego i swojego schorzenia, zapewniam, że nie spotkałam się z lepszą specjalistką i przede wszystkim cudownym człowiekiem.

Szanowni Państwo, wiadomo jak to jest z opiniami w internecie ale w przypadku tego lekarza wszystko co negatywne to kurat prawda. Pani doktor jest lekarzem, który w swojej pracy wykazuje minimalne zaangazowanie w prace. Pomijam patronizujące i niesympatyczne usposobienie bo o jestkwestia względna ale, żeby nie umieć poświęcić na wywiad z pacjentem 5 minut tojuż trzeba być jakimś oportunistą finansowym. Wizyta zakończyła się brakiem diagnozy czy jakiegokolwiek punktu zaczepienia, żeby dalej szukać przyczyny. Szkoda czasu i pieniędzy

Nie polecam czekać na Panią dermatolog nawet jeśli kolejki na wizytę są dużo krótsze niż u innych specjalistów na NFZ. Przyszłam z problemem nawrotu trądziku po kilkuletnim leczeniu się u innego specjalisty. Pani doktor nawet nie otworzyła dokumentacji medycznej aby zapoznać się z historią mojej choroby. Nie zadała mi ani jednego pytania prowadząc 5-minutowy monolog odnośnie trądziku a kiedy wtrąciłam się aby nakreślić mój problem i móc zadać swoje pytanie zostałam lekceważąco potraktowana. Wyszlam z gabinetu z informacją, że z trądzikiem muszę raczej już żyć bo to "genetyka". Po 10 ...

Przyszłam z problemem nawrotu trądziku po kilkuletnim leczeniu się u innego specjalisty. Pani doktor nawet nie otworzyła dokumentacji medycznej aby zapoznać się z historią mojej choroby. Nie zadała mi ani jednego pytania prowadząc 5-minutowy monolog odnośnie trądziku a kiedy wtrąciłam się aby nakreślić mój problem i móc zadać swoje pytanie zostałam lekceważąco potraktowana. Wyszlam z gabinetu z informacją, że z trądzikiem muszę raczej już żyć bo to "genetyka". Po 10 - letniej walce z nawrotami trądziku oczekiwałam nakierowania mnie na znalezienie przyczyny bądź czynników, które szczególnie predysponują do pojawiania się go. Takie osoby często psychicznie sobie już z tym nie radzą i nawet jeśli Pani Doktor ma swoje specyficzne podejście to powinna przekazać to w bardziej uprzejmy sposób bo pacjenta taka wizyta może naprawdę zdołować.

Totalny brak empatii i wiedzy traktuje pacjenta z gory i nie chce wypisywac skierowan do specjalistow. Brak kompetencji. Nie pozwoli dojść do głosu. Rozmowa ze ściana nic do niej nie trafia i wygłasza Swoje wyuczone regułki. Brak wiedzy na temat nowych technologii. Strata czasu - odradzam.

Czytałam opinie na tej stronie przed wizytą. Z natury wszystkie wizyty u lekarzy mnie stresują, ale przed tą myślałam że wyjdę z siebie. Poszłam do dr Kaczanowskiej ze względu na szybki termin. Wszystkie komentarze tutaj ani trochę nie mijają się z prawdą. Pani doktor bardzo nieuprzejma, nie odpowiada na pytania, ignoruje kiedy probuje się jej coś powiedzieć od siebie. Nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu. Wizytę wspominam bardzo, bardzo źle. Niemniej muszę przyznać że jestem na początku leczenia ale już widzę efekty, więc może jakoś przeboleje jej chamstwo.

Pani Doktor bywa stanowcza, ale za to konkretna. Jej wręcz wojskowe podejście nie każdemu się może podobać, ale trzeba zrozumieć, że lekarz ma pomagać a nie wchodzić w uprzejmie dyskusje. Osobiście mogę polecić. Mnie i mojej mamie pomogła.

Pani dr Kaczanowska jest nie tylko kompetentna i rzeczowa, ale przy tym miła i sympatyczna. Badanie dermatoskopem wykonuje bardzo dokładnie, informuje tak, że wszystko jest jasne. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jej pracy.