dr n. med. Iwona Kaczanowska

Dermatolog

1,8

"Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 1992 uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w Krakowie, a trzy lata później II stopień specjalizacji w Klinicznym Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie. Tytułem doktora nauk medycznych posługuje się od 1996 roku.
Doświadczenie zawodowe budowała pracując w Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Szpitalu MSWiA w Warszawie.
Posiada liczne certyfik...

Pani Doktor w naszym odczuciu to kompetentna i konkretna osoba. To, że nie mizdrzy się do pacjenta uważam za atut. Doktor Kaczanowska znakomicie dobrała i rozłożyła na kolejne miesiące leczenie trądziku. Każda z wizyt odbyła się punktualnie i w miłej atmosferze. Dodam, że dostałyśmy kilka cennych rad około dermatologicznych, które przełożone na język codziennych działań przyniosły efekty. Naszym zdaniem to wyjątkowa i - dla fanów piękna - miła oku specjalistka.

Najgorszy lekarz z jakim miałem kontakt. Brak zainteresowania pacjentem i chorobą. Lekarz zdenerwowany i opryskliwy. Brak diagnozy a nawet próby rozeznania problemu. Podsumowując: nieuprzejmie, nieskutecznie , nie polecam.

Brak diagnozy a nawet próby rozeznania problemu.
Podsumowując: nieuprzejmie, nieskutecznie , nie polecam.

Opinie tutaj przedstawione omal nie doprowadziły do tego że odwołałem wizytę u dr. Kaczanowskiej. Dobrze że tego nie zrobiłem bo realia są dokładnie odwrotne od tutaj opisanych. Pani doktor jest bardzo profesjonalna, jest sympatyczna i konkretna. Po 5 dermatologach w okresie dwóch lat w końcu czułęm ze ktoś wykazał ponadprzeciętne zainteresowanie moim stanem zdrowia. Polecam gorąco Panią doktor bo na dzień dzisiejszy uważam że jest jednym z najlepszych dermatologów w Krakowie. A jeżeli ktoś oprócz wiedzy lekarskiej oczekuje jeszcze podczas wizyty kawy, ciastka i głaskania po główce to rzeczywiście nie ten adres.

Drugi raz w życiu widzę tak fatalne opinie o świetnym i bardzo kompetentnym lekarzu. Dziś jestem po kolejnej wizycie u dr Kaczanowskiej. Za każdym razem jestem badana, w razie potrzeby kierowana na badania, za każdym razem instruowana w kwestii dalszego postępowania, zmiany trybu życia, sposobu radzenia sobie z dolegliwościami, jest mi mówione czego mam unikać, dostaję leki, maści. Mogę spokojnie powiedzieć, że zalecenia są skuteczne - to działa. Co więcej, doktor Kaczanowska to niezwykle kulturalna i godna polecenia osoba.

Poszłam do pani doktor z trzeba problemami, poradziła sobie z najprostszym. Okazało się, po czasie, że mam na palcu kurzawkę, pani doktor wykluczyła taką możliwość, przez co narośl urosła kilkukrotnie do czasu wizyty u innego specjalisty i nie mogę się z nią uporać już od kilku miesięcy. Trzecia diagnoza również nietrafiona, niestety oprócz bycia miła dla pacjenta, niczego dobrego nie mogę napisać.

Z gorszym lekarzem w życiu się nie spotkałam, a Pani Doktor nie powinna pracować w tym zawodzie. Oglądała zmian skórne z daleka nie przyglądając się im porządnie, od razu stwierdziła chorobę nie przeprowadzając żadnego wywiadu. Nie odpowiadała na pytania, a po moim zasugerowaniu czy trafnie stwierdziła chorobę ponieważ inni lekarze sugerowali łuszczycę , najpierw mnie wyśmiała a później powiedziała ze to ona jest dermatologiem i to chyba ona wie najlepiej. Wizyta trwała 2 minuty. Bardzo nie miła , cały czas rzucająca aluzje i nieprzyjemne komentarze. Nie polecam nikomu !!

Mam wrażenie że wiekszość komentarzy bylo napisanych przez osoby które mają wspólną cechę z amebą, 1. Jeżeli sie spóźniasz na wizytę to jest to Twoja wina! Jeżeli nie jesteś w stanie przyjść punktualnie to nie domagaj sie przyjęcia ponieważ powstaje efekt domina i cierpią na tym wszyscy następni którzy przyszli punktualnie i to byłby brak szacunku dla nich. 2. Jedna wizyta,jedna opłata, jedno zagadnienie. To utrzciwe. Sprobuj powiedziec komukolwiek..Wiem ze mial Pan pomalowac jeden pokój i place tylko za to ale niech Pan pomaluje jeszcze całą resztę... Kto by na ...

2. Jedna wizyta,jedna opłata, jedno zagadnienie. To utrzciwe. Sprobuj powiedziec komukolwiek..Wiem ze mial Pan pomalowac jeden pokój i place tylko za to ale niech Pan pomaluje jeszcze całą resztę... Kto by na to poszedł?!
3. Pani dr. jest bezpośrednia, do bólu i to sie powinno cenić u lekarza a nie użalać sie nad sobą
4. Lekarz tez ma życie po pracy i inne terminy wie płakanie że mnie nie przyjął po pracy lub nie dopisał do listy..brzmią jak rozczenia 4 latka.

Nie mialam nawet okazji porozmawiac z Pania doktor osobiscie, a juz zrobila na mnie bardzo zle wrazenie. Umowilam sie na wizyte w Luxmedzie na 17.45. Niestety korki sprawily, ze na recepcji zameldowalam sie 17.52. Wtedy to uslyszalam, ze Pani doktor mnie juz nie przyjmie, bo minela polowa czasu przeznaczonego na moja wizyte, czyli "8" minuta (bylam jej ostatnim pacjentem) i ona sie juz spakowala do wyjscia. Od kiedy pamietam kazdy pacjent w Luxmedzie ma przeznaczone 15 minut na wizyte, wiec nie rozumiem takiego zachowania. Tym bardziej jest to przykre, ze w momencie, kiedy faktycznie mijala ta "8" minuta mojej wizyty, i stalam jak oslupiala sluchajac tlumaczen dziewczyny na recepcji, w tym samym czasie Pani doktor szybko za moimi plecami opuszczala placowke.

Dramat! Żałuję, że tyle czekałam na wizytę i nie udałam się wcześniej do innego lekarza po przeczytaniu tych opinii. Pani Iwona Kaczanowska nie powinna pracować w zawodzie. Jest ona niezwykle nieuprzejmą, arogancką osobą której brak empatii i manier. Niezwykle się wywyższa, nie da pacjentowi dojść do słowa, a do pacjenta zwraca się w formie bezosobowej. Jeśli chodzi o metody leczenia, to pani doktor nie wykazała żadnej chęci pomocy. Wypisała mi receptę na dokładnie te same leki, o których powiedziałam, że je stosowałam i nie przyniosły żadnego efektu. Nie chciała zlecić ...

Jeśli chodzi o metody leczenia, to pani doktor nie wykazała żadnej chęci pomocy. Wypisała mi receptę na dokładnie te same leki, o których powiedziałam, że je stosowałam i nie przyniosły żadnego efektu. Nie chciała zlecić mi badań o które prosiłam, ani pobrania wymazu, czy poszukania innych przyczyn problemu jaki miałam, mimo iż właśnie z powodu podejrzenia innych przyczyn problemu dostałam do niej skierowanie. Miałam jeszcze inny problem, to doktor powiedziała, że na NFZ przychodzimy tylko z jednym problemem i nic jej nie obchodzi, że mam grzybicę paznokcia i nie będzie tego oglądać bo to NFZ i mogę do niej przyjść z jednym problemem.
Gdy udałam się do apteki z receptą, to aptekarka od razu odradziła zakupu przepisanych leków i powiedziała, że lekarz chyba wypisywał to w ciemno, ponieważ to tylko pogorszy stan skóry.
Mam ochotę wnieść skargę na tą doktor. Taka osoba nie powinna wykonywać zawodu. Szkoda mi tylko wszystkich pacjentów którzy miesiącami czekają do niej na wizytę.

Przestrzegam wszystkich przed wizytą u Pani doktor. Strata czasu i pieniędzy. Na wizytę czekałam długo a trwała 2 minuty. Pani doktor moje zmiany skórne oglądała z odległości takiej, że nikt by ich nie zobaczył. Na każde moje pytanie odpowiadała "nie wiem". Moim zdaniem mało empatyczna i kompetentna. Była bardzo niegrzeczna, rozmawiając ze mną bez słowa przepraszam odbierała inne telefony z prywatnej komórki, i dała odczuć że jestem niemile widziana i że najlepiej jakbym już sobie poszła. Nie odpowiedziała mi na żadne moje pytanie, nie postawiła żadnej diagnozy. Na końcu pytając Panią doktor kto może pomóc mi z moim uczuleniem powiedziała "nie wiem". Przyznam szczerze, że nigdy żaden lekarz mnie tak nie potraktował i po żadnej wizycie u lekarza nie czułam się tak jak po tej! Porażka!!!!!!!