dr n. med. Iwona Kaczanowska

Dermatolog

1,8

"Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 1992 uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w Krakowie, a trzy lata później II stopień specjalizacji w Klinicznym Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie. Tytułem doktora nauk medycznych posługuje się od 1996 roku.
Doświadczenie zawodowe budowała pracując w Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Szpitalu MSWiA w Warszawie.
Posiada liczne certyfik...

Świetna lekarka, imponująca wiedza w zakresie specjalizacji, godna polecenia, nie wpycha bezsensownie antybiotyku. Szuka przyczyn i pomaga, polecam osobom, którym nie byli wstanie pomóc inni dermatolodzy l.

Arogancja i brak empatii to chyba pierwsze imię dr Kaczanowskiej. Nigdy nie spotkałem się z takim bezczelnym i impertyneckim podejściem do pacjenta. Odradzam każdemu kontakt z tą panią

Nigdy nie spotkałem się z takim brakiem kompetencji i nieuprzejmością ze strony lekarza. Po wejściu do gabinetu - Pani doktor nie pozwoliła mi dojść do słowa i nie nadmieniłem chociażby zdania na temat tego z czym przychodzę, od kiedy się z tym borykam i czy mnie to boli, swędzi, piecze - TOTALNIE ZERO. Wydała polecenie „pokazać” (jak do zwierzęcia), po czym zasiadła przy biurku bez słowa, kiedy SAM zapytałem jakiego podłoża jest problem - otrzymałem informację powiedzianą takim tonem jakbym miał sam wiedzieć co się dzieje z moją skórą i jakbym sam miał specjalizację z dermatologii. Zerowe zainteresowanie pacjentem, brak kompetencji i odklepanie wizyty po najmniejszej lini oporu Z serca nie polecam;)

Niekompetentna , arogancka , po prostu strata czasu , nawet nie chce mi się tutaj rozpisywać , odesłanie mnie do laryngologa w związku ze zmianą skórną na małżowinie całkowicie przechyliła czarę goryczy ....wystrzegajcie się Pani doktor

Zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Kaczanowskiej. Zapisała dla córki bardzo skuteczna robiona maść w aptece na trądzik . Polecam

Pani doktor świadczy najniższy poziom wykonywanej usługi. Bezczelna, arogancka, brak szacunku do pacjenta. Odradzam. Wizyta trwała całe 5 minut, z czego 4 minuty to jej komentarze nie związane z wizytą, a pozostała minuta to wypisywanie skierowania do innego specjalisty ponieważ ze zmianą skórną na uchu mamy iść do.... laryngologa. STANOWCZO ODRADZAM

STANOWCZO ODRADZAM

Pani dermatolog okazała się osobą kompletnie niekompetentną. Przyszłam z wysypką, która wyskoczyła tydzień po braniu silnego antybiotyku o czym poinformowałam na wejściu. Po obejrzeniu mojej wysypki pani Doktor stwierdziłą że jest to tylko zapalenie mieszków włosowych i że zostanie mi to do końca zycia. Co więcej, powiedziała że powinnam z tym iść na słońce albo solarium, żeby wysypka nie była widoczna.....!!!!!!!! W ciągu kolejnego dnia wysypka była coraz większa, a także na twarzy zaczęły się pojawiać plamy i łzawienie oczu. W związku z tym musiałam udać się do lekarza na ...

Pani dermatolog okazała się osobą kompletnie niekompetentną.
W ciągu kolejnego dnia wysypka była coraz większa, a także na twarzy zaczęły się pojawiać plamy i łzawienie oczu. W związku z tym musiałam udać się do lekarza na prywatną wizytę, po której okazało się, że wysypka jest od uczulenia na antybiotyk. Od razu dostałam potężną dawkę sterydów.
To jest niewiarygodne, że tacy lekarze istnieją! Gdyby nie szybka reakcja i możliwość opłacenia wizyty na własną rękę, mogłabym skończyć w szpitalu.
To jest niedorzeczne, że osoba idąca z potężną wysypką po braniu jednego z silniejszych antybiotyków (Dalacin C 300mg), usłyszała że jej wysypka jest od zapalenia mieszków włosowych i ma iść na solarium!!!!!

Jakbym mógł dałbym '0'. Google lepiej pomoże niż ta Pani. Mojej dziewczynie która dostała silnej reakcji alergicznej powiedziała, że Pani ma zapalenie mieszków włosowych i ze niech sobie idzie na solarium. Wizyta zlecona z medicover. Trzeba było iść do alergologa żeby stwierdził silną alergię i sterydy żeby dojść do siebie. Wiec jak nie chcecie wylądować w szpitalu, lepiej iść do kogoś innego.

Nie polecam! Po wejściu do gabinetu Pani doktor kazała rozebrać dziecko nie zadając ani jednego pytania w jakim celu przyszliśmy. Po obejrzeniu syna próbowała zakończyć wizytę słowami: "dziecko zdrowe, dziękuję". Kiedy wyjaśniłam po co przychodzę (swędząca wysypka spowodowana alergią pokarmową), stwierdziła, że taka jego uroda, a na pytanie jak doraźnie pomagać jeśli wysypka znowu się pojawi, powiedziała: nie życzę i zapraszam". Jedyną poradę jaką dała to smarować syna dermokosmetykiem, który i tak nic nie daje. Zmarnowany czas.

Nie polecam. Jestem niezadowolona z wizyty. Bardzo NIEPOMOCNA ,,Pani Doktor’’. Zero zainteresowania moim problemem. Strata czasu niestety!