Dermatolog Włocławek

Matrasia 9
Włocławek

Ze względu, że chodzę do Pani doktor na fundusz, czas wizyty jest ograniczony, ale muszę przyznać, iż bardzo mi pomogła w wyleczeniu trądziku. Polecam.

Kościuszki 13
Włocławek

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetetną osobą. W sposób profesjonalny wypełnia swoje zawodowe obowiązki, stroni od lakonicznych wypowiedzi. Co więcej przepisuje tanie leki, zanim nie zdecydwałam się na wizytę u niej walczłam z chorobą 2 lata. Żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Wizyta jest co prawda droga bo aż 100 zł, ale uważam, że warto. Polecam każdemu!!!!

Przychodnia Dermatologiczna
Stodólna 70
87-800 Włocławek

Konkretny lekarz,potrafi odpowiednio zdiagnozować i prowadzić leczenie.Uprzejma.Polecam.

Ośrodek Dializoterapii
Wieniecka 49
87-800 Włocławek

Nie do końca pani wie jak pomoc a od niej samej emanuje niechęć do pacjenta w zachowaniu sama poradnia to wielka poczekalnia wiecznie się czeka a wystarczy umówić na konkretna godzinę i nie było by sprawy, sama pani doktor za szybka nie jest ale to może i dobrze wkoncu trzeba dobrze poznać chorobę pacjenta szkoda ze nie popiera tego badaniami brak uprzejmość

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A