lekarz Marzena Nowodworska

Dermatolog

Doktor Marzena Nowodworska przyjmuje pacjentów również w przychodni w Lipnie..Trudno mi ocenić fachowość doktor Nowodworskiej. Przeświadczenie moje i obserwacja furiackiego zachowania prowadzi jednak do bardzo skrajnych odczuć. A powodem jest (o ironio ) brak wyników badań w dokumentacji które jak wiadomo przygotowują pracownicy przychodni. Zastanawia mnie równiez aspekt braku analizy faktów i przewidywalności dalszego leczenia. Poza tym w gabinecie Pani Nowodworskiej (celowo nie używam słowa "lekarz" )byłem jedynie dwukrotnie z którego po ostatniej wizycie zostałem dosłownie wyrzucony Zadaje sobie dzis pytanie jakie morale przyświecają i jakim trzeba być człowiekiem (lekarz przede wszystkim powinien podchodzić do pacjenta po ludzku) żeby po "niewygodnych" pytaniach zaniechać kontynuacji leczenia (?) BUTA - to jedyne słowo jakim mogę określić nerwowe zachowanie Pani doktor..Mogę więc jedynie uświadomić przyszłym pacjentom jak oprócz wiedzy (?) ważne jest dobre i miłe podejście do pacjenta którego Pani Nowodworska nie posiada..Nie życzę więc nikomu konfrontacji z takim brakiem spokoju jaki okazała Pani doktor , traktowania jak przedmiot, braku zasad kierujących prawami pacjenta.Chyba przypomnieć należy Pani Nowodworskiej o zasadzie intymności i poszanowania godności w czasie porady..Personalny atak na pacjenta chcącego sie leczyć to szczyt braku moralności i etyki u lekarza oraz złamanie norm z kodeksu praw pacjenta..

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetetną osobą. W sposób profesjonalny wypełnia swoje zawodowe obowiązki, stroni od lakonicznych wypowiedzi. Co więcej przepisuje tanie leki, zanim nie zdecydwałam się na wizytę u niej walczłam z chorobą 2 lata. Żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Wizyta jest co prawda droga bo aż 100 zł, ale uważam, że warto. Polecam każdemu!!!!

Bardzo mily lekarz, kompetentny,poswieca duzo czasu pacjentowi,przekazala duzo informacji na temat choroby. Polecam wybor tego lekarza, nie wykorzysta ludzi pod wzgledem finansowym a naprawde pomoze pacjentowi.

Ta Pani również spisywała mnie zeby podwójnie zarobić Mało tego nie pomaga tylko chemie ładuje najpierw miałem miec grzybice stóp i rak ,potem łuszczyca już nie mam siły na tą Pania nic nie pomaga a kasuja za każdą wizyte daje recepty na zasadzie jak trafi bedzie ok szkoda pisac lekarze to najwieksi złodzieje jakich znam

Ta Pani również spisywała mnie zeby podwójnie zarobić

byłem u dermatologa publicznego. Jednak leki, które mi przepisała pani dr Nowodworska okazały się o wiele bardziej skuteczne. Polecam.

Ta pani to poderzana sprawa,skoro ide na wizyte prywatna to po co jej moje RMUA?Przeciez skoro jest to wizyta prywatna to wcale nie musze byc ubezpieczona i tym sposobem doi nas podwojnie:)

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. Leczyłam sie u niej na trądzik i od tej pory nie mam juz problemow z cera. Szczerze powiem, ze nawet sie nie spodziewałam takiej poprawy. Ponadto jest bardzo miła i uprzejma. Polecam.

Bardzo miła pani, godna polecenia.Bardzo pomogla mojej córce która borykała sie z tradzikiem.

Bardzo miła pani.Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.Naprawdę polecam:)

Bardzo miła pani.Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.Naprawdę polecam:)

BARDZO SYMPATYCZNA PANI:) KOMPETENTNA,CIERPLIWA....NAPRAWDE POLECAM!!!!!

BARDZO SYMPATYCZNA PANI:) KOMPETENTNA,CIERPLIWA....NAPRAWDE POLECAM!!!!!