lekarz Marzena Nowodworska

Dermatolog

Doktor Marzena Nowodworska przyjmuje pacjentów również w przychodni w Lipnie..Trudno mi ocenić fachowość doktor Nowodworskiej. Przeświadczenie moje i obserwacja furiackiego zachowania prowadzi jednak do bardzo skrajnych odczuć. A powodem jest (o ironio ) brak wyników badań w dokumentacji które jak wiadomo przygotowują pracownicy przychodni. Zastanawia mnie równiez aspekt braku analizy faktów i przewidywalności dalszego leczenia. Poza tym w gabinecie Pani Nowodworskiej (celowo nie używam słowa "lekarz" )byłem jedynie dwukrotnie z którego po ostatniej wizycie zostałem dosłownie wyrzucony Zadaje sobie dzis pytanie jakie morale przyświecają i jakim trzeba być człowiekiem (lekarz przede wszystkim powinien podchodzić do pacjenta po ludzku) żeby po "niewygodnych" pytaniach zaniechać kontynuacji leczenia (?) BUTA - to jedyne słowo jakim mogę określić nerwowe zachowanie Pani doktor..Mogę więc jedynie uświadomić przyszłym pacjentom jak oprócz wiedzy (?) ważne jest dobre i miłe podejście do pacjenta którego Pani Nowodworska nie posiada..Nie życzę więc nikomu konfrontacji z takim brakiem spokoju jaki okazała Pani doktor , traktowania jak przedmiot, braku zasad kierujących prawami pacjenta.Chyba przypomnieć należy Pani Nowodworskiej o zasadzie intymności i poszanowania godności w czasie porady..Personalny atak na pacjenta chcącego sie leczyć to szczyt braku moralności i etyki u lekarza oraz złamanie norm z kodeksu praw pacjenta..

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetetną osobą. W sposób profesjonalny wypełnia swoje zawodowe obowiązki, stroni od lakonicznych wypowiedzi. Co więcej przepisuje tanie leki, zanim nie zdecydwałam się na wizytę u niej walczłam z chorobą 2 lata. Żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Wizyta jest co prawda droga bo aż 100 zł, ale uważam, że warto. Polecam każdemu!!!!

Muszę przyznać,że nie spodziwałam się efektu po jednej wizycie.Po dwóch tygodniach przyjmowania leków przepisanych przez panią doktor stwierdzam,że mi pomogła.Miałam ogromny problem nie tylko ze skórą twarzy, ale z plecami naet spanie na nich powodowało ból przez ropne krosty których nie mogłam wyleczyć a po dwóch tygodniach widać ogromne efekty:) Pani doktor wysłuchała,obejrzała moją skóre i oprócz leków przepisała diete z wyłączeniem paru składników które mam odstawić.Mi bardzo pomogła.Polecam.

Bardzo mily lekarz, kompetentny,poswieca duzo czasu pacjentowi,przekazala duzo informacji na temat choroby. Polecam wybor tego lekarza, nie wykorzysta ludzi pod wzgledem finansowym a naprawde pomoze pacjentowi.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. Leczyłam sie u niej na trądzik i od tej pory nie mam juz problemow z cera. Szczerze powiem, ze nawet sie nie spodziewałam takiej poprawy. Ponadto jest bardzo miła i uprzejma. Polecam.

byłem u dermatologa publicznego. Jednak leki, które mi przepisała pani dr Nowodworska okazały się o wiele bardziej skuteczne. Polecam.

Bardzo miła pani, godna polecenia.Bardzo pomogla mojej córce która borykała sie z tradzikiem.

Bardzo miła pani.Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.Naprawdę polecam:)

Bardzo miła pani.Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.Naprawdę polecam:)

Takich lekarzy jak p. dr Nowodworska powinno być znacznie więcej. Jest doskonałym "fachowcem" w swojej dziedzinie. Bardzo trafnie stawia diagnozę i cierpliwie tłumaczy chorobę i przebieg leczenia.

Ta pani to poderzana sprawa,skoro ide na wizyte prywatna to po co jej moje RMUA?Przeciez skoro jest to wizyta prywatna to wcale nie musze byc ubezpieczona i tym sposobem doi nas podwojnie:)