Diabetolog Gliwice

Chodze z synem od początku do pani Profesor i jestem bardzo zadowolona moj synuś 4letni też bardzo p.prof. polubił!!! ma podejscie do dzieci,ma ogromna wiedze,wytłumaczy wszystko dokladnie, wymagajaca ale to dla dobra dziecka!!! potrafi poswięcić swoj wolny czas chodz nie musi!!! polecam bardzo!!!

Opinia dodana przez: Justyna

106 sZPITAL WOJSKOWY W gLIWICACach

44-100 Gliwice

Jedyny Diabetolog ktory podjol sie mojego leczenia ,podchodzac do mojej choroby, nie jako do obiektu otylosci.Przy cukrach 600 kazdy diabetolog mnie zbywal bo otyla bo dieta tym samym nie wdrazajac mi leczenia a ja nie moglam normalnie funkcjonowac. Mialam takie zawroty glowy, ze tracilam rownowage, nie moglam pracowac bo nie bylam w stanie prosto chodzic.Dopiero pani Doktor porobila mi wszelkie badania i wdrozyla leczenie ,wytlumaczyla co jesc czego nie jesc i jak jesc ,nawet dala mi przepisy leczenie dostosowała indywidualnie do mojej osoby i na miare mojej kieszeni ,to samo z dieta.sSchudlam, cukry unormowane bo Pani doktor potraktowala mnie powaznie nie jak inni.Dziś wiem że tamci lekarze chyba chcieli bym zasnela i sie nie obudzila,bo jak wytlumaczyc zachowanie takie, skoro pacjent przychodzi z cukrem 600/650 a ci ,kaza ci ,stosowac diete zamiast odrazu dac isuline na zbicie cukru i skierowac do szpitalaA pani Malgosia doslownie uratowala mi zycie! To lekarz z powolania.Dowodem jak nie ja, moga byc dwugodzinne prelekcie dla swoich pacjentow oraz czeste wizyzyty na szkoleniach, ktore cukrzycy sa poswiecone ,bo to ze skonczylo sie studia, nie oznacza ,ze to koniec nauki-ten cytat dedykuje tej pani doktor ktora chciala doprowadzic mnie do smierci bo jej sie zwyczajnie nie chcialo!!!!

Opinia dodana przez: Anna

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)
44-100 Gliwice

Mój pierwszy diabetolog i najgorszy. Pamiętam jak po pierwszej wizycie popłakałam się. Zero empatii i normalnego podejścia do pacjenta. Niemiła, nie patrzy w oczy rozmawiając, nie daje dość do słowa i traktuje wszystkich jak najgorsze zło. Nie zleciła mi krzywej cukrowej, obrzuciła stosem ulotek i kazała się douczyć. Nie umiała mi sprecyzować typu cukrzycy i dawała tabletki,po których źle się czułam.
Na ostatniej wizycie jadła sobie ciasto i kazała sobie czekać,aż skończy. Niektórzy powinni zmienić zawód.. Na pewno nie jest to lek.z powołania. Nie polecam!

Opinia dodana przez: Anonim2

Kościuszki 28/5
44-200 Gliwice

Dąbrowskiego 57
44100 Gliwice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIASOMED"
Młyńska 17
44-100 Gliwice

"CORPORA-MED" Centrum Leczniczo - Rehabilitacyjne Sp. z o.o.
ulica Średnia 10

ulica Zygmunta Starego 24A/9