Diabetolog Koszalin

PulsMed
ul. Stoczniowców 11-13
Koszalin

Wspaniały lekarz ,konkretny w leczeniu , miła uprzejma ,wyrozumiała , wytłumaczy co chce osiągnąć w leczeniu przy współpracy z pacjentem .Polecam ,,cukrzykom"

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o Panu doktorze. Ja uważam bo za bardzo dobrego fachowca.
PolECAM !

PolECAM !

Opinia dodana przez: Magda

Poliklinika

Koszalin

Od kiedy zostałem pacjentem Pani Doktor (Doktor, przez największą literkę jaką mogę wpisać) odżyłem psychicznie, przestałem się bać swojej choroby, wiem , że z tą dolegliwością można żyć. Nie było pytania , na które nie otrzymałbym wyczerpującej odpowiedzi. Kompetencje... hmm... Jak dobrze , że tacy Lekarze są wśród nas, dziękuję. Nie znam innego lekarz, który by przez pierwszy okres leczenia kazał pacjentowi cotygodniowo zdawać relacje ze stanu zdrowia na prywatny numer (nie jestem ani spokrewniony, ani wcześniej nie znałem Pani Doktor). Nigdy nie spotkałem się z chociażby najmniejszym brakiem czasu dla mnie, ponaglaniem zakończenia wizyty, a każde jej zakończenie kończy się uśmiechem i życzeniem zdrówka. Bardzo polecam , chociaż wiem , że może to spowodować zwiększoną liczbę pacjentów.

Opinia dodana przez: Zzbbiigg

ul. Zielone Wzgórze 9