lekarz Ryszard Ryś

3,9
3,7
3,7
3,6

To człowiek konkretny i rzetelny. Ma nieco inne podejście do pacjenta, bardziej bezpośrednie. W przypadku stosowania się do jego zaleceń jest w 100% skuteczny. Dobry lekarz z ktorym zawsze się można porozumieć. Wielokrotnie pomógł mi i wielu moim znajomym. Jest nieoceniony. Czytam tutaj wiele krzywdzacych Go opinii. Nestety dieta w cukrzycy jest niezbędna,a ludziom trudno jest schudnąć. Leczenie to nie mechanika, potrzeba współpracy obu stron. Daltego nie zgadzam sie z wieloma opiniami które tu przeczytałem. Pozdrawiam Serdecznie Doktora.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o Panu doktorze. Ja uważam bo za bardzo dobrego fachowca. PolECAM !

PolECAM !

Jest wspaniałym lekarzem i przy tym CZŁOWIEKIEM!!! Kompetentnym. uprzejmym, wyrozumiałym i pomagający pacjentom o każdej porze. Takich lekarzy nam zawsze potrzeba!!! Zyczę Mu zdrowia , dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Wspaniały człowiek i lekarz. Tłumaczy, odpowiada na pytania nie tracąc cierpliwości. Kulturalny, bezpośredni, wzbudzający zaufanie. Przy tym kompetentny i konkretny. Po przeczytaniu opini przede wszystkim negatywnych jestem przekonana, że pisali je ustawieni pacjenci z otoczenia stowarzyszenia cukrzyków w Koszalinie. Dlaczego? widocznie mają w tym jakiś interes.

Jestem ciężarną i potwierdzam w 100% negatywną opnie o doktorze. Uprzejmością nie grzeszy, jest arogancki, opryskliwy i rzeczywiście ma wybitny talent w denerwowaniu kobiet w ciąży. Jedyne wizyty u doktora po których nie wyszłam zła i zdenerwowana to te przy których był obecny mąż. Co do fachowości to wszystkie informacje odnośnie diety i rodzaju spożywanych produktów szukałam sama w Internecie lub podpowiedziała mi pielęgniarka. Doktor jedynie skutecznie potrafił "krzyczeć" że źle robię ale nigdy nie dał mi fachowej porady co, jak, ile i kiedy mam jeść. Ciągle narzeka na wahania pomiarów cukru i straszy szpitalem. Mając sama na studiach sporo dodatkowych zająć z psychologii odniosłam wrażenie że doktor jest trochę nie zrównoważony emocjonalnie .... oczywiście jest to subiektywna nie fachowa opinia ale wizyty u doktora nie należały do przyjemnych, a nawet nie mogę je nazwać normalnymi. Niestety jedyny lekarz który przyjmuje na kasę chorych...

Najlepszy lekarz jakiego znam, bywa denerwujący i trochę straszy, ale w gruncie rzeczy dba o dobro swoich pacjentów. Zdecydowanie polecam.

Nie znam innego lekarza, który tyle czasy poświęca swoim pacjentom. Zawsze wysłucha, pomoże , doradzi a nawet sam zapyta "co słychać". Miło mieć świadomość, że lekarzowi zależy na zdrowiu pacjenta. Nie popieram wielu myślę krzywdzących opinii nt Doktora

podono posiada duza wiedze ale brak motywacji .jesli komus zalezy tylko na wypisaniu recepty-polecam!!po ostatniej wizycie musze poszukac nowego lekarza....czuje sie bardzo zle..a lekarz lapal pajaki w gabinecie ..nawet nie zbadal mi cisnienia.

Pan Doktor jest człowiekiem wielkiego serca, jak znalazłam sie w szpitalu to przyszrdł do mnie sam, troszczył się o mnie i moje nienarodzone dziecko. Nigdy mu tego nie zapomnę. Będąc w tak cięzkim okresie dla kobiety jakim jest ciąża, wiedziałam, że mam lekarza na którego mogę liczyć. Iwona Potrzebna

bardzo dobry lekarz, wytłumaczył w czym problem zapisał leki które już po pierwszej dawce zaczęły działać :)myślałam, ze wizyta publiczna to będzie nie przyjemne doświadczenie a wręcz przeciwnie polecam jak najbardziej