lekarz Ryszard Ryś

Internista, Diabetolog

Nie znam innego lekarza, który tyle czasy poświęca swoim pacjentom. Zawsze wysłucha, pomoże , doradzi a nawet sam zapyta "co słychać". Miło mieć świadomość, że lekarzowi zależy na zdrowiu pacjenta. Nie popieram wielu myślę krzywdzących opinii nt Doktora

Leczył mnie i postawił na nogi. Po prostu.

Leczył mnie i postawił na nogi. Po prostu.

Ja dr Rysia znam od wielu lat i nie potwierdzam negatywnych komentarzy o nim. Wręcz przeciwnie, inni pacjenci (z kolejki przed gabinetem) też byli zadowoleni z jego opieki.

Ja dr Rysia znam od wielu lat i nie potwierdzam negatywnych komentarzy o nim.

Wspaniały człowiek i lekarz. Tłumaczy, odpowiada na pytania nie tracąc cierpliwości. Kulturalny, bezpośredni, wzbudzający zaufanie. Przy tym kompetentny i konkretny. Po przeczytaniu opini przede wszystkim negatywnych jestem przekonana, że pisali je ustawieni pacjenci z otoczenia stowarzyszenia cukrzyków w Koszalinie. Dlaczego? widocznie mają w tym jakiś interes.

straszy pacjętyki insulina, każe przejść na dietę ale sama ją musisz stworzyć na przykład przy pomocy internetu. Dobry tylko w przepisywaniu recept

To człowiek konkretny i rzetelny. Ma nieco inne podejście do pacjenta, bardziej bezpośrednie. W przypadku stosowania się do jego zaleceń jest w 100% skuteczny. Dobry lekarz z ktorym zawsze się można porozumieć. Wielokrotnie pomógł mi i wielu moim znajomym. Jest nieoceniony. Czytam tutaj wiele krzywdzacych Go opinii. Nestety dieta w cukrzycy jest niezbędna,a ludziom trudno jest schudnąć. Leczenie to nie mechanika, potrzeba współpracy obu stron. Daltego nie zgadzam sie z wieloma opiniami które tu przeczytałem. Pozdrawiam Serdecznie Doktora.

Niekomunikatywny. Wrzeszczy, że schudnąć trzeba. Odsyła pacjentów do NFZ-u po zwiększenie limitu przyjęć!

Nie wiem czy Pan doktor dobrze leczy bo nigdy go nie widziałem ale zajebiście się nazywa.

Uciekłam od niego jak najdalej, wszystkie dolegliwości tłumaczy jedzeniem słoniny, a ja przestrzegam diety!!! Zmienił mi leki, rozchwiał cukier i ciśnienie- efekt szpital. W Poznaniu zmiana leków i insuliny wiąże się z położeniem w szpitalu, a tu... zmienic i pozostawic pacjenta, niech sam się męczy potem. Bardzo nieuprzejmy

Pan Doktor jest człowiekiem wielkiego serca, jak znalazłam sie w szpitalu to przyszrdł do mnie sam, troszczył się o mnie i moje nienarodzone dziecko. Nigdy mu tego nie zapomnę. Będąc w tak cięzkim okresie dla kobiety jakim jest ciąża, wiedziałam, że mam lekarza na którego mogę liczyć. Iwona Potrzebna